?!XВопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.
X
Вопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.

Lepojamies ar novada olimpiešiem

13.07.2016

Otrdien, 12.jūlijā, Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns un Dobeles Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Māra Krūmiņa pulcēja novada sportistus uz svinīgu brīdi pašvaldībā, lai izteiktu pateicību par izcilajiem sasniegumiem Latvijas IV Olimpiādē.

Ar svinīgām uzrunām, sirsnīgiem pateicības vārdiem sportistiem, viņu treneriem un tuviniekiem un muzikālu sveicienu no Penkules kapelas, jaukā atmosfērā norisinājās pieņemšana.

Latvijas IV Olimpiādē Valmierā Dobeles novada sportisti piedalījās septiņos sporta veidos - handbolā, ložu šaušanā, triatlonā, vieglatlētikā, svarcelšanā un riteņbraukšanā.

Kopā sportisti izcīnīja 21 medaļu: astoņas zelta medaļas ieguva gan sieviešu, gan vīriešu komandas handbolā, Jānis Girgensons vieglatlētikā 10 000 m skriešanā,  Agate Rašmane, Gvido Cvetkovs un Guntis Inauskis šaušanā, Daniela Leitāne triatlonā un Armands Mežinskis svarcelšanā. Sešas sudraba medaļas tika Laurai Mažulei, Gvido Cvetkovam un Guntim Inauskim šaušanā un Baibai Mednei triatlonā un Mārim Bogdanovičam, Emīlam Liepiņam riteņbraukšanā. Saukārt septiņas bronzas medaļas ieguva Alberts Juhimenko svarcelšanā, Agate Rašmane, Marika Kovaļevska, Raivo Deklavs, Andris Erķevics un Ēriks Filipēnoks šaušanā un Ēriks Toms Gavars riteņbraukšanā.

Dobeles novadam ir septītais labākais rezultāts pilsētu un novadu konkurencē.
 
Agnese Jākobsone
Dobeles novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste