Reģistrēšanās visām mācību priekšmetu olimpiādēm tiešsaistē - edu.lu.lv  (neskaidrību gadījumos zvanīt tel. 63700116).  

PALDIES skolēniem un viņu pedagogiem, kas ieguldīja savu darbu, lai sagatavotos un piedalītos mācību priekšmetu olimpiādēs, lai, gūstot godalgotus rezultātus Valsts un Zemgales reģiona mērogā, popularizētu Dobeles novada vārdu.

Lepojamies ar absolūti augstākajiem sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs!

Valsts mēroga olimpiāžu uzvarētāji:

Vēstures olimpiādē:

  • I pakāpes diploms un zelta medaļa – Enriks Birze, Dobeles Valsts ģimnāzija, pedagogs Aija Prokopova.

Bioloģijas olimpiādē:

  • I pakāpes diploms un zelta medaļa – Līga Blumfelde, Dobeles Valsts ģimnāzija, pedagogs Gita Heistere,
  • II pakāpes diploms un sudraba medaļa – Annija Smilga, Dobeles Valsts ģimnāzija, pedagogs Gita Heistere,
  • III pakāpes diploms un bronzas medaļa – Maira Cine, Dobeles Valsts ģimnāzija, pedagogs Gita Heistere.

Ķīmijas olimpiādē:

  • I pakāpes diploms un zelta medaļa – Līga Blumfelde, Dobeles Valsts ģimnāzija, pedagogs Laura Laimiņa,
  • I pakāpes diploms un zelta medaļa – Līva Eglīte, Dobeles Valsts ģimnāzija, pedagogs Laura Laimiņa.

Latviešu valodas un literatūras olimpiādē:

  • I pakāpes diploms un zelta medaļa – Līga Blumfelde, Dobeles Valsts ģimnāzija, pedagogs Vija Elarte,
  • III pakāpes diploms un bronzas medaļa – Līva Eglīte, Dobeles Valsts ģimnāzija, pedagogs Vija Elarte,
  • III pakāpes diploms un bronzas medaļa – Anete Stepiņa, Dobeles Valsts ģimnāzija, pedagogs Vija Elarte.

Zemgales reģiona 4. klases matemātikas olimpiādes uzvarētāji:

  • 3. vieta - Krišjānis Lagzdiņš, Annas Brigaderes pamatskola, pedagogs Ingrīda Kļaviņa,
  • 3. vieta - Ralfs Kristians Plūme, Dobeles 1. vidusskola, pedagogs Sņežana Makarenko,
  • Atzinība - Gabriela Bērmane, Auces vidusskola, pedagogs Tamāra Čampere.

Dobeles novada mācību priekšmetu olimpiādēs: 

  • 03.11.2021. Angļu valodas valsts 51. olimpiādes 10.-12.klašu skolēniem II posms:
    • 1. vieta - Krists Dukurs, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Tatjana Savicka),
    • 2. vieta - Santija Veselova, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Tatjana Savicka),
    • 3. vieta - Krists Madis Zaļkalns, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Elita Freija),
    • 3. vieta - Laura Klūga, Dobeles Valsts ģimnāzija, ( pedagogs Tatjana Savicka).
  • 25. 11. 2021. Bioloģijas valsts 44. olimpiāde 9. - 12. klašu skolēniem II posms:
    • 1. vieta - Līga Blumfelde, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Heistere),
    • 1. vieta - Maira Cine, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Heistere),
    • 1. vieta - Agnete Saule, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Heistere),
    • 1. vieta - Astra Mazpreciniece, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Heistere),
    • 2. vieta - Annija Smilga, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Heistere),
    • 2. vieta - Rainers Mozulis, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Heistere),
    • 2. vieta - Jasmīna Paškauska, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Heistere),
    • 3. vieta - Ādams Dučkens, Mežinieku pamatskola, (pedagogs Iveta Otikova),
    • 3. vieta - Emīls Grants, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Heistere),
    • 3. vieta - Kristīne Elizabete Brikše, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Heistere).
  • Krievu valodas valsts 24. olimpiāde 8. - 12. klašu skolēniem II posms:
    • 1. vieta - Arīna Rimdenoka, Gardenes pamatskola, (pedagogs Rina Ivanova),
    • 1. vieta - Natāns Krastiņš, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Jeļena Ranķe),
    • 1. vieta - Anastasija Būmane, Auces vidusskola, (pedagogs Laima Guļaško),
    • 1. vieta - Jūlija Ivanova, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Jeļena Ranķe),
    • 2. vieta - Larina Ikvilde, Augstkalnes pamatskola, (pedagogs Gaļina Jērane),
    • 2. vieta - Valērija Gosteva, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Jeļena Ranķe),
    • 2. vieta - Megija Sproģe, Dobeles Valsts ģimnāzijas, (pedagogs eļena Ranķe),
    • 3. vieta - Ksenija Rumpe, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Jeļena Ranķe),
    • 3. vieta - Viktorija Pisareva, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Žanna Kopanova),
    • 3. vieta - Maksims Isakovs, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Žanna Kopanova).
  • 06.12.2021. Vāci valodas valsts 52. olimpiāde 10. - 12. klašu skolēniem II posms:
    • 1. vieta - Estere Upmale, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Andra Bulmere).
  • 09.12.2021. Vēstures valsts 28. olimpiāde 9. un 12. klašu skolēniem II posms:
    • 1. vieta - Ādams Dučkens, Mežinieku pamatskola, (pedagogs Raitis Čivčs - Vaivads),
    • 1. vieta - Enriks Birze, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aija Prokopova),
    • 2. vieta - Sanija Pūpola, Auces vidusskola, (pedagogs Ilze Vikštrema),
    • 2. vieta - Everts Statkus, Auces vidusskola, (pedagogs Ilze Vikštrema),
    • 2. vieta - Enrijs Birze, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aija Prokopova)
    • 3. vieta - Roberts Ozoliņš, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aija Prokopova),
    • 3. vieta - Markuss Skujevskis, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aija Prokopova),
    • 3. vieta - Kristers Vaits, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aija Prokopova).
  • 10.01.2022. Informātikas (programmēšanas) olimpiādes II posms (tiešsaistē) 9. - 12. klašu skolēniem - dalībnieki nebija pieteikušies.
  • 14.01.2022. Fizikas valsts 72. olimpiādes 9.- 12. klašu skolēniem II posms:
    • 1. vieta - Rainers Mozulis, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Pēteris Puķītis),
    • 1. vieta - Līva Eglīte, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ineta Žeiere),
    • 2. vieta - Laura Ridus, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ineta Žeiere),
    • 3. vieta - Līga Blumfelde, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ineta Žeiere).
  • 21.01.2022. Matemātikas valsts olimpiādes II posms 9. -12. klašu skolēniem:
    • 1. vieta - Līva Eglīte, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Daina Glušaka),
    • 1. vieta - Maira Cine, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aiva Rituma),
    • 1. vieta - Agnete Saule, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aiva Rituma),
    • 1. vieta - Anastasija Varmahovska, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aiva Rituma),
    • 2. vieta - Annija Smilga, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Daina Glušaka),
    • 2. vieta - Elīna Jana Aukmane, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gundega Čivče - Vaivade),
    • 2. vieta - Emīls Grants, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gundega Čivče - Vaivade),
    • 3. vieta - Dmitrijs Utenkovs, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Daina Glušaka),
    • 3. vieta - Tomass-Kristers Ignatjevs-Rozenlauks, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aiva Rituma).
  • 25.01.2022. Ekonomikas olimpiādes II posms (tiešsaistē) 9. - 12. klašu skolēniem:
    • 1. vieta - Kristers Vaits, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ivita Asare),
    • 2. vieta - Ilze Križjus, Auces vidusskola, (pedagogs Rita Grebeža),
    • 3. vieta - Emīls Barakausks, Auces vidusskola, (pedagogs Rita Grebeža).
  • 26. - 28.01.2022. Valsts 44.bioloģijas olimpiādes III posms. (Uzaicināti Dobeles Valsts ģimnāzijas un Mežinieku psk. skolēni).

 

  • 01.02.2022. Ķīmijas  olimpiādes II posms (tiešsaistē) 9. - 12. klašu skolēniem:
    • 1. vieta - Līva Eglīte, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Laura Laimiņa),
    • 1. vieta Emīls Grants, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Sarmīte Dude),
    • 1. vieta - Agnete Saule, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ineta Žeiere),
    • 2. vieta - Līga Blumfelde, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Laura Laimiņa),
    • 2. vieta - Krists Dukurs, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ineta Žeiere),
    • 2. vieta - Rainers Mozulis, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Sarmīte Dude),
    • 3. vieta - Elīna Aukmane, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Sarmīte Dude).
  • 08.02.2022. Ģeogrāfijas olimpiādes II posms (tiešsaistē) 9. - 12. klašu skolēniem:
    • 1. vieta - Rendijs Valts Rebainis, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Anda Balama),
    • 2. vieta - Eduards Vežuks, Auces vidusskola, (pedagogs Ligita Priede),
    • 2. vieta - Linda Valtere, Auces vidusskola, (pedagogs Ligita Priede),
    • 3. vieta - Roberts Cimermanis, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Anda Balama).
  • 09.02.2022. Latviešu valodas un literatūras olimpiādes II posms  8.-9. klasei (tiešsaistē):
    • 1. vieta - Anete Stepiņa, Dobeles Valsts ģimnāzija (pedagogs Vija Elarte),
    • 1. vieta - Ralfs Tutiņš, Bēnes pamatskola, (pedagogs Inese Garbile),
    • 2. vieta - Linda Garbile, Bēnes pamatskola, (pedagogs Daiga Garbile),
    • 2. vieta - Anete Ivanova, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Irēna Miķelsone),
    • 2. vieta - Gustavs Kārlis Kuģis, Penkules pamatskola, (pedagogs Dace Melbārde),
    • 3. vieta - Līga Blumfelde, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Vija Elarte),
    • 3. vieta - Līva Eglīte, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Vija Elarte),
    • 3. vieta - Ieva Kuplā, Augstkalnes pamatskola, (pedagogs Aija Klūga).
  • 10.02.2022. 2.klases kombinētā olimpiāde matemātikā, latviešu valodā, dabaszinībās:
    • 1. vieta - Anna Eglīte, Mežinieku pamatskola, (pedagogs Anda Janševska),
    • 2. vieta - Paula Hartika, Annas Brigaderes pamatskola, (pedagogs Sigita Kļaviņa),
    • 2. vieta - Dārta Ļebedeva, Bikstu pamatskola, (pedagogs Zanda Glušņeva),
    • 3. vieta - Roberts Koškins, Annas Brigaderes pamatskola, (pedagogs Sigita Kļaviņa),
    • 3. vieta - Harijs Kovkājevs, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Laila Dambe),
  • 21.02.2022. Latviešu valodas un literatūras olimpiādes II posms  11.-12.klasei (tiešsaistē):
    • 1. vieta - Kristīne Elizabete Brīkše, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ilze Ose),
    • 1. vieta - Ariana Kaimiņa, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ilze Ose),
    • 2. vieta - Eduards Vežuks, Auces vidusskola, (pedagogs Vija Elsone),
    • 2. vieta - Astra Mazpreciniece, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ilze Ose),
    • 3. vieta - Madara Mieze, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Vēsma Rone),
    • 3. vieta - Ilvija Buivide, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Vēsma Rone),
    • 3. vieta - Kristiāna Ziņģe, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ilze Ose).

 

  • 09.03.2022. Angļu valoda 8.klasei:
    • 1. vieta - Amanda Zandersone, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Elita Freija),
    • 2. vieta - Līva Neilande, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Ziemele - Trubača),
    • 3. vieta - Ričards Liepiņš-Melnis, Auces vidusskola, (pedagogs Inga Eglīte),
    • 3. vieta - Agate Misule, Augstkalnes pamatskola, (pedagogs Nadeem Zia),
    • 3. vieta - Linda Bērtiņa, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Gita Ziemele-Trubača).
  • 10.03.2022. 4.klases matemātikas olimpiāde:
    • 1. vieta - Krišjānis Legzdiņš, Annas Brigaderes pamatskola, (pedagogs Ingrīda Kļaviņa),
    • 2. vieta - Iveta Ķīšeniece, Auces vidusskola, (pedagogs Tamāra Čempere),
    • 2. vieta - Gabriela Bērmane, Auces vidusskola, (pedagogs Tamāra Čempare),
    • 2. vieta - Amanda Čakša, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Astra Misāne),
    • 2. vieta - Renārs Petrovs, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Sņežana Makarenko),
    • 2. vieta - Krišjānis Gidrevics, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Astra Misāne),
    • 3. vieta - Kristers Eidints, Auces vidusskola, (pedagogs Aija Bensone),
    • 3. vieta - Ralfs Kristians Plūme, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Sņežana Makarenko),
    • 3. vieta - Šarlote Lote Smokro, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Astra Misāne),
    • 3. vieta - Marta Ķerus, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Astra Misāne).
  • 24.03.2022. 3.klases kombinētā olimpiāde matemātikā, latviešu valodā, dabaszinībās:
    • 1. vieta - Una Girgensone, Annas Brigaderes pamatskola, (pedagogs Renāte Kauņecka),
    • 2. vieta - Mārtiņš Bergmanis, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Evija Vēberste, Astra Misāne),
    • 2. vieta - Toms Ļebedevs, Bikstu pamatskola, (pedagogs Adrija Žilinska),
    • 3. vieta - Lauma Ansone, Bēnes pamatskola, (pedagogs Svetlana Eihmane),
    • 3. vieta - Dominiks Kleins, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Laila Timermane),
    • 3. vieta - Laura Podniece, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Laila Podniece),
    • 3. vieta - Ance Teihmane, Auces vidusskola, (pedagogs Inga Mestere).

 

  • 01.04.2022. Matemātikas olimpiāde 5.-8.klasei:
    • 1. vieta - Judīte Freimane, Gardenes pamatskola, (pedagogs Rina Ivanova),
    • 1. vieta - Krists Lukass Rublāns, Mežinieku pamatskola, (pedagogs Vēsma Merkliņa),
    • 1. vieta - Amanda Krūmiņa, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aiva Rituma),
    • 1. vieta - Zintis Silovs, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Laila Vanadziņa),
    • 2. vieta - Katrīna Cehanoviča, Gardenes pamatskola, (pedagogs Rina Ivanova),
    • 2. vieta - Tomass Deviķis, Auces vidusskola, (pedagogs Inga Romanauska),
    • 2. vieta - Darina Isajeva, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aiva Rituma),
    • 2. vieta - Roberts Krieviņš, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Laila Vanadziņa),
    • 3. vieta - Flāvija Zeberiņa, Mežinieku pamatskola, (pedagogs Vēsma Merkliņa),
    • 3. vieta - Kristers Sauka, Dobeles sākumskola, (pedagogs Margita Gudzovska),
    • 3. vieta - Edgars Ērstiķis, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Aiva Rituma),
    • 3. vieta - Krista Karlsone, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Laila Vanadziņa).
  • 07.04.2022. Mūzikas olimpiāde:
    • 1. vieta - Līva Blumfelde, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Raimonds Bulmers),
    • 2. vieta - Anna Bulmere, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Sandra Bulmere),
    • 2. vieta - Megija Norvaiša, Auces vidusskola, (pedagogs Ruta Januze),
    • 3. vieta - Anastasija Būmane, Auces vidusskola, (pedagogs Ērika Kreicberga).
  • 11.04.2022. Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 6. - 7. klašu skolēniem:
    • 1. vieta - Jānis Ģirnis, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Marina Alsberga),
    • 1. vieta - Līva Blumfelde, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ilze Ose),
    • 2. vieta - Anna Bulmere, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Marina Alsberga),
    • 2. vieta - Nikola Valujeva, Auces vidusskola, (pedagogs Paula Logina),
    • 3. vieta - Samanta Latiša, Auces vidusskola, (pedagogs Rimma Roze),
    • 3. vieta - Gustavs Miezītis, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Marina Alsberga),
    • 3. vieta - Paula Seņko, Dobeles Valsts ģimnāzija, (pedagogs Ilze Ose).
  • 12.04.2022. Zemgales reģiona 4.klases matemātikas olimpiāde, 
    • 3. vieta - Krišjānis Lagzdiņš, Annas Brigaderes pamatskola, (pedagogs Ingrīda Kļaviņa),
    • 3. vieta - Ralfs Kristians Plūme, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Sņežana Makarenko),
    • Atzinība - Gabriela Bērmane, Auces vidusskola, (pedagogs Tamāra Čampere).
  • 13.04.2022. Dobeles novada angļu valodas olimpiāde 6. klasēm:
    • 1. vieta - Niksija Dambrauska, Dobeles sākumskola, (pedagogs Ilona Lubarsaka),
    • 1. vieta - Viestarts Grots, Auces vidusskola, (pedagogs Jana Smila),
    • 2. vieta - Krists Lukass Rublāns, Mežinieku pamatskola, (pedagogs Inita Helviga),
    • 3. vieta - Oskars Zaķis, Dobeles 1. vidusskola, (pedagogs Anita Bobrovska).
  • 25.04.2022. Dobeles novada 5.klašu skolēnu diktāts.

Precizētai informācijai aicinām sekot līdzi ikmēneša Metodisko pasākumu plānos.

KONKURSI SKOLĒNU IZAUGSMEI

01.03.2022.