?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dobeles novada sporta bāzu darba laiki

N.p.k.

Sporta zāles nosaukums

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Papildinformācija un kontakti

Maksa

1.

Auces sporta zāle

 

 

 

19:00-21:00

 

 

 

Guntis Strazdiņš 29101146

 

2.

Augstkalnes sporta zāle

17:00-18:30

 

 

17:00-18:30

 

 

 

Anete Kruglauža 28484402

 

3.

Bikstu sporta zāle

16:00-21:00

16:00-21:00

 

 

14:00-21:00

 

 

Jana Volksone -Pronckus 26085836

 

4.

Bēnes sporta zāle

 

19:00-21:00

 

19:00-21:00

 

 

 

Aleksandrs Radzēvičs 26004590

 

5.

Dobeles halle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lielā zāle

Mazā zāle

 

 

 

 

 

 

 

Saskaņojot ar administrāciju. Dainis Ritums 25488430

66,00 €/h

22€/h

 

Fitnesa un smagatlētikas zāle

8.00-21.00

8.00-21.00

8.00-21.00

8.00-21.00

8.00-21.00

 8:00-20:00

 8:00-20:00

Ar iepriekšēju pierakstu:
Fintesa zāle Alla Pitkēviča 26619423

Smagatlētikas zāle Jānis Zāgmanis 26590602

Maksas pakalpojums, par izcenojumiem, lūgums sazināties ar Allu Pitkēviču T. 26619423

6.

Dobeles 1.vsk peldbaseins

 

 

 

 

 

 13:00-18:00

 11:00-17:00

Dobeles peldbaseins 63725548

Pieaugušajiem-5,00 €
skolnieki, studenti, pensionāri, 2,50 €

7.

Gardenes pamatskolas sporta zāle

 

 20:00-22:00

 

20:00-22:00

 

 

 

Artūrs Turiks
23554516

 

8.

Īles sporta zāle

 

 

 

18:30-21:00

 

 

 

 

 

9.

Kaķenieku sporta zāle

19.00 - 21.00

 

19.00 - 21.00

 

19.00 - 21.00

 

 

Rolands Dakteris 29148674

 

10.

Krimūnu pamatskolas sporta zāle

 

18.00-21:00

 

18.00-21:00

 

 

 

Oskars Vaļuškins 28304284

 

11.

Lejasstrazdu pamatskolas sporta zāle

 

 

 17:30-20:00

 

 

 

13:00-15:00

Ēriks Zaremba 29760061

 

12.

Mežinieku pamatskolas sporta zāle

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

 

 

Laura Janševska 29792765

 

13.

Naudītes pagastmājas sporta zāle

 

 

 

 

19:30-22:00

 

 

Haralds Daņiļēvičs
28745037
 

 

14.

Penkules pamatskolas sporta zāle

19:00-22:00

19:00-22:00

18:00-21:00

19:00-22:00

 

 

 

Patrīcija Keita Krumberga 27793599

 

15.

Tērvetes sporta centrs

15:00-16:30

 

 

17:00-18:30

 

 

 

Anete Kruglauža 28484402

 

16.

Vītiņu sporta zāle

17:30-20:30

 

17:30-20:30

 

17:30-19:30

 

 

Guntis Strazdiņš 29101146

 

17.

Zebrenes sporta zāle

 

 

 

 14:00-21:00

 

 

14:00-21:00

Jana Volksone-Pronckus 26085836

 

 

Auru pagasta sporta metodiķis - Kaspars Tabors, tālr. 29505153