Adrese: Līči, Bikstu pagasts

Tālrunis: +371 26541284

Cena:

Pēc vienošanās

Darba laiks:

 Jāpiesakās iepriekš

Nesen uzceltajā divstāvu namiņā izvietota Jāņa Urbāna seno lietu kolekcija. Kolekcijā ir savāktas un apskatāmas dažāda veida petrolejas lampas, gludekļi, pudeles, kara trofejas, virtuves piederumi un citi sadzīviski priekšmeti. Kolekcija ir sadalīta vairākos tematos - ir ieskats lina apstrādē, kara lietās, maizes raudzēšanā un cepšanā, galdniecībā, pienapstrādē u.c. Ir iespēja apskatīt arī 30 gadu zirgu vilkmes lauksaimniecības tehniku. Saimnieces vaļasprieks ir daiļdārza kopšana.
 
Viesmīlīgie saimnieki Alda un Jānis viesiem piedāvā iespēju pasēdēt lapenē un pacept līdzi paņemtās desiņas un pašūpoties šūpolēs.
 
 Skolēniem ir iespēja praktiski padarboties ar senajiem darba rīkiem, iemācīties svērt ar senatnīgiem, dažādu veidu un lieluma svariem. Skolēnu grupām tiek piedāvātas arī īpašas programmas: "Nosver mani! Izmēri mani! ", "Lauku sētas pagalmā", "No skala gaismas līdz elektriskajai spuldzītei".Jautrību sagādās vizināšanās miltu ratos. Vasaras laikā var paglaudīt mīlīgos teliņus un ar tiem nobildēties.