Rehabilitācijas centrs "Tērvete"

RC"Tērvete" piedāvā iespēju ārstēties rehabilitācijas centrā ar pansiju. Iepriekš piesakoties, tūristiem un atpūtniekiem iespējams nodrošināt arī naktsmītnes. Piedāvā telpas semināriem, banketiem, ēdināšanu, sporta pasākumu organizēšanu.
Skatīt vairāk

"Tveriet spieķi – skaistā Latvija jūs aicina!"

"Apceļo dzimto zemi!" – skaļi un pārliecinoši pagājušā gadsimta 20. un 30. gados skanēja aicinājums ikvienam tautietim pārstaigāt Latvijas āres.
Skatīt vairāk

Vai vērts ekskursijām braukt uz Dobeli?

Šāds virsraksts lasāms kādā laikraksta "Jaunais Zemgalietis" 1931.gada numurā. Atbilde ir visnotaļ pozitīva: "Protams..."
Skatīt vairāk

Uz garšīgajiem Dobeles ķiršiem!

Tajos tālajos laikos, kad Dobele vēl nebija kļuvusi par ceriņu svētvietu, tā tuvu un tālu tika cildināta kā ķiršu galvaspilsēta.
Skatīt vairāk

Dobeles romantika viesnīcās

"Pārgulēt varēja visnotaļ romantiski – kūtiņā uz salmiem vai uz guļammaisiem no soliem atbrīvotā klasē vai sporta zālē."
Skatīt vairāk

Pa vadoņa jaunības takām Bērzmuižā

30. gados, kad ikviens ceļotājs raiti pārstaigāja dzimtenes āres, izzinot un atklājot dzimtenes daiļumu un dižo vēsturi, viena no populārākajām apskates vietām bagātajā Zemgalē bija Bērzmuiža, tagad Bērze.
Skatīt vairāk

Uz laukiem! Uz laukiem!

"Kaut gan tūrisms veicina tautas labklājību un ikviens tūrists katrai lauku mājai, kurā tas apmetas, ienes drusku naudas, daudzi vēl arvienu dzimtenes apceļotājus uzskata par klenderiem..."
Skatīt vairāk