Pālena muižas apartamenti atrodas Zemgalē, Tērvetē, līdzās Tērvetes dabas parkam.
Naktsmītnes kategorija
Apartamenti
Naktsmītnes vieta
Dobeles novadā

Adrese: “ Sanatorija 2-24”, Tērvete, Dobeles novads

Tālrunis: +371 29297084

E-pasts: skalbina@inbox.lv

Mājas lapa

Skatīt kartē

Cena:

2 personām 59 - 75 EUR, atkarībā no sezonas, papildvietas 15 EUR/pers.,  pirmsskolniekiem 8 EUR. Par mazuļiem, kas guļ ar vecākiem, nav jāmaksā.

1900. gadā celtajā muižas kungu mājā piedāvājam viesiem trīs labiekārtotus ērtus un atšķirīgus atsevišķus apartamentus, kuros vienlaicīgi varam izguldīt līdz 16 personām.

Katrā apartamentā ir liela divguļamā gulta un papildus var uzklāt 4 papildus gultas. Annas apartamentos varam izguldīt līdz 4 personām.
Apartamentos ir dušas, bet Annas apartamentā ierīkota stāvvanna un izlietne ievietota senā mēbelē, telpā ir saglabāta pildrežģa tehnikā būvēta muižas siena. Istabā ir koka grīda, lakota ar veselību saudzējošu laku.
Vannas istabā ir matu fēni, atsevišķi WC, veļasmašīnas.Virtuvēs ir viss nepieciešamais: ledusskapis, mikroviļņu krāsns, tējkanna, kafijas aparāts, trauki ēdiena gatavošanai un galda servēšanai.Apartamentos ir autonoma apkures sistēma. Ir arī atjaunotas divas senās muižas laika podiņu krāsnis.
Dienvidu puses atvērtā terase ar dārza mēbelēm sniedz pilnvērtīgu relaksāciju saules staru vannās. Dārza mēbeles un grils ar aprīkojumu ir arī kalna nogāzē pie ēkas.
Pa logiem paveras plašs skats uz bijušo muižas daudzlīmeņu parku ar vairāku simtu gadu veciem dižozoliem un liepu figurāliem stādījumiem. Bērnu aktīvām rotaļām parkā ierīkots rotaļu laukums un sporta laukums aktīvai atpūtai.
Ērtībām - bezmaksas WiFi.
Automašīnu stāvlaukums pie ēkas bez maksas.
Strādājam visu gadu.
Iespējamas zirgu izjādes. Pārgājieni mežā. Netālu ir ezers ar peldvietām un laivu vai SUP nomas iespējām. Īsas pastaigas attālumā veikali ELVI un Lats, un kafejnīca “Kristīnes beķereja, picērija”
Mēs piedāvājam arī ekskursijas pa Tērvetes senvēstures centru.