Makšķernieku paradīze ar 1,5 kg smagiem asaru un līdz pat 10 kg smagiem līdaku lomiem. Skaista vieta aktīvai atpūtai ūdens tuvumā.
Ceļojuma veids
Ūdensturisms

Adrese: "Podziņas", Tērvetes pagasts, Dobeles novads

Tālrunis: +371 26115333

E-pasts: glempings@lvm.lv

Mājas lapa

Skatīt kartē

Gleznainā 70 ha lielā ūdenskrātuve, ko apsaimnieko AS „Latvijas valsts meži”, atrodas netālu no Tērvetes sanatorijas, tā  ir makšķernieku un atpūtnieku iecienīta vieta. Tērvetes ūdenskrātuves bagātība ir karpas, kuru krājumi regulāri tiek papildināti. Šeit ir noķerti pat 1,5 kg smagi asari un līdz pat 10 kg smagas līdakas. Makšķerniekiem tiek piedāvātas laivas, ir izbūvētas vairāk nekā divdesmit laipas, kuras ir izvietotas vienmērīgi gar vienu ūdenskrātuves krastu, kas dod iespēju šeit makšķerēt ne tikai individuāli, bet arī rīkot sacensības. Tērvetes ūdenskrātuvi iecienījuši ne tikai kā vasaras makšķerēšanas vietu – pēc lielā loma uz zemledus makšķerēšanu šurp dodas arī ziemā.

Tie, kas priekšroku dod aktīvākiem atpūtas veidiem, šeit var iznomāt laivu, SUP dēli vai ūdensvelosipēdu izbraukumam pa ezeru, sarīkot volejbola vai basketbola draudzības spēli, kā arī doties garākā pastaigā pa tuvējo apkārtni. Priežu meža ielokā līdzās Tērvetes ūdenskrātuvei ierīkots glempings.. Teritorijā ir pieejami 3 veidu namiņi – makšķernieku, glempinga namiņi kokos un pazemes mājas. Te ir sporta laukumi, atpūtas vietas ar nojumēm, galdiem, soliem, ugunskura un telšu vietām. Putnu novērošanas tornis gādā par ērtībām putnu un dabas vērotājiem.