Sporta ziņas
sacensības

Pilnā sparā  notiek ziemas sacensības vieglatlētikā telpās.

24.janvārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Kurzemes sporta skolas organizētās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupā. Sacensībās piedalījās Liepājas, Talsu, Tukuma, Ventspils, Saldus, Jēkabpils, Kuldīgas, Kandavas, Olaines jaunie sportisti. Loti veiksmīgi startēja Dobeles sporta skolas audzēkņi. Kopskaitā tika izcīnītas 7 medaļas un uzrādīti ļoti augstvērtīgi rezultātu šajā vecuma grupā. Divas zelta medaļas izcīnīja Gabriēls Žīdiņš Brakmanis 60m ar rezultātu 7,59 sek. un 200m – 25,10 sek.( abās disciplīnās personīgie rezultāti). Elza Eihmane izcīnīja 2 medaļas  sprinta disciplīnās. Zelta medaļa 60m – 8,07 sek. un sudrabu 200m – 26,39 sek. Sportistes sasniegtie personīgie rezultāti ir vieni no labākajiem šobrīd šajā vecuma grupā valstī. Tikpat veiksmīgi startēja mūsu zēni  800m skrējienā. Rūdolfs Žideņš ar lielisku personīgo rezultātu -2:09,97 izcīnīja zelta medaļu. Klāvam Dūzim bronza ar jaunu labāko rezultātu – 2:20,47. Šajā distancē meitenēm Elīza Gustiņa izcīnīja sudraba medaļu ar rezultātu 2: 44,20. Sacensībās vēl startēja sprintā Dāvis Tivčs, Agnese Bružus un Sofija Redko. Minētie sportisti sasniedza savus labākos rezultāus. Novēlēsim tikpat veiksmīgi startēt februārī Rīgā  Latvijas čempionātā  telpās!