Uzņēmējdarbības ziņas
Seminaars par robotiem

Arvien vairāk ražotāju pievēršas automatizācijai, lai saglabātu konkurētspēju globālajā tirgū. Mazi un lieli uzņēmumi tagad arvien vairāk paļaujas uz robotizētu automatizāciju, lai atbrīvotu cilvēkus no rutīnas uzdevumiem un palielinātu produktivitāti.

Uzņēmums ELIGENT sadarbībā ar JK ENERGO ir ieviesuši Latvijā jau vairāk kā 30 autonomi strādājošus robotus un vēlas dalīties ar iegūto pieredzi un zināšanām. 6. decembrī semināra laikā dalībnieki varēs uzzināt par robotu tipiem un to pielietojumu dažādās nozarēs – no loģistikas, koka un metāla apstrādes līdz pārtikas rūpniecībai un laboratorijām. Būs iespēja redzēt drošības un produktivitātes ieguvumus pēc automatizētu procesu ieviešanas, kā arī uzzināt par Latvijā un Eiropas Savienībā pieejamiem finansējuma instrumentiem, kas ļauj uzņēmumiem digitalizēties. Tiks skaidroti priekšnoteikumi, lai robotu ieviešana būtu ekonomiski pamatota un sekmīga.

Klātienē būs apskatāms autonomi braucošs transporta robots un kolaboratīvais robots, kuri var būt nenogurstoši palīgi ražojošam uzņēmumam.

Reģistrācija ŠEIT.

Vietu skaits ierobežots.

SIA ELIGENT