Sporta rezultāti Sporta ziņas
Tenax

Sestdien Baltijas Handbola līgā norisinājās ceturtdaļfināla otrās cīņas, kur “Tenax Dobele” likvidēja iepriekšējās spēles trīs vārtu deficītu (21:24) un ar piecu vārtu pārsvaru pieveica Lietuvas komandu “Dragūnas” (33:28). Pusfinālā iekļuvušas arī divas Igaunijas komandas “Viljandi HC” un “Polva Serviti”, kā arī Lietuvas komanda “VHC Šviesa”.

Spēles ievadā Klaipēdas komanda panāca divu vārtu pārsvaru (4:2), taču dobelnieki to tā neatstāja uz ilgu laiku, minūti vēlāk “Tenax Dobele” handbolistiem, ar trīs precīziem bezatbildes metieniem, likvidējot rezultāta deficītu (4:4) un izvirzoties vadībā (5:4).

Vēl trīs reizes lietuvieši panāca neizšķirtu (5:5, 6:6, 7:7), tomēr turpmākajā spēles gaitā Dobeles handbolisti vairs neļāva pretiniekiem izlīdzināties. Lielākoties dobelenieki noturējās trīs vārtu attālumā, bet trīs reizēs viņiem izdevās panākt lielāko rezultāta izrāvienu šajā spēlē - piecu vārtu pārsvaru (27:22, 30:25, 33:28).

“Dragūnas” komandu no zaudējuma neglāba arī šīs spēles rezultatīvākais spēlētājs Gytis Šmantauskas, kurš pa “Tenax Dobele” vārtiem izpildīja 21 metienu, no kuriem rezultatīvi bija 16.

Dobeles komandā astoņus vārtus 11 metienos guva Ņikita Pančenko, tai skaitā precīzi izpildot visus sešus septiņu metru soda metienus. Ar izcilu precizitāti šajā spēlē spēlēja Ričards Juzups, kura kontā septiņu vārtu guvums.

“Tenax Dobele” – “Dragūnas” 33:28 (14:11)

“Tenax Dobele” – Ņikita Pančenko 8/11, Ričards Juzups 7/7, Nils Kreicbergs 5/13, Nils Aivis Miķelsons 3/4, Linards Usāns 3/4, Antons Šuleiko 3/3, Kristers Suharevs 2/2, Egils Politers 2/2

Pusfinālā, 15. aprīlī, komandas spēlēs šādos pāros: “Viljandi HC” pret “Tenax Dobele”, “Polva Serviti” pret “VHC Šviesa”. Savukārt Baltijas čempioni tiks noskaidroti 16. aprīlī.