Sporta ziņas
sports

Ceturtdienas vakarā 2023. gada noslēdzošajā Latvijas čempionāta spēlē Betsafe vīriešu virslīgas līdere ZRHK “Tenax Dobele” tikās ar “MSĢ”. Otro reizi šajā sezonā spraigā cīņā pārāki izrādījās dobelnieki, iepriekš uzvarot ar 33:28, bet šoreiz jau par vienu vārtu guvumu vairāk – 34:28.

Spēles rezultātu atklāja dobelnieks Linards Usāns (1:0), bet uzreiz pēc tam Endijs Šnepsts divos metienos rezultātu izlīdzināja un panāca +1 “MSĢ” labā (2:1). Turpinājumā komandas spēlēja mainīgās lomās. Vēl 13. minūtē Murjāņu handbolisti bija vadībā ar +3 (9:6), bet 17. minūtē atkal virsroku ņēma “Tenax Dobele” (11:10).

Līdz puslaika beigām laukuma saimniekiem atgriezties vadībā neizdevās, dobelniekiem pārtraukumā dodoties ar +5 (18:13). 47. minūtē Murjāņu handbolistiem izdevās pietuvoties trīs vārtu deficītā (23:26), taču nākamajās četrās minūtēs dobelnieki veica sešu vārtu izrāvienu, panākot +9 (32:23).

Līdz spēles beigām “MSĢ” vēl spēja samazināt rezultāta starpību, taču tās nobeigumā čempione svinēja panākumu ar +6 (34:28).

Šajā spēlē astoņos metienos rezultatīvi bija Ņikita Pančenko un Māris Veršakovs. Savukārt “MSĢ” komandā rezultatīvākais ar deviņu vārtu guvumu bija Einārs Borisovs.

MSĢ – ZRHK Tenax Dobele 28:34 (13:18)

MSĢ  Borisovs 9/14, Vaškevičs 8/9, Šnepsts 7/11, Kušners 3/10, Bors 1/3

ZRHK Tenax Dobele – Pančenko 8/10, Veršakovs 8/12, Usāns 5/6, Šuleiko 4/6, Krūmiņš 3/9, Arājs 3/6, Juzups 2/2, Suharevs 1/4

Arī iepriekšējās divās Latvijas čempionāta izbraukuma spēlēs dobelnieki nodrošinājuši pārliecinošus panākumus - ar 35:17 pār “HK Vaiņode” un ar 35:27 pār “Salaspils”.

6. janvārī “Tenax Dobele” izbraukumā tiksies ar “HK S&A” vienību.