Sporta rezultāti Sporta ziņas
sacensibas

Trešdien Latvijas čempionāta vīriešu virslīgā savstarpējā spēlē tikās iepriekšējās sezonas fināla pāris “ZRHK Tenax Dobele” un “MSĢ”. Spēcīgu pretestību čempionei visas spēles garumā izrādīja Murjāņu handbolisti, tomēr tās beigās “Tenax Dobele” komandai izdevās izcīnīt uzvaru ar piecu vārtu pārsvaru (33:28)

Rezultātu ar precīzu metienu atklāja Murjāņu handbolists Valdis Kalniņš, bet 10 sekundes vēlāk atbildes vārtus guva dobelnieks Nils Kreicbergs (1:1). Vēl divas reizes spēles ievadā Murjāņu komanda atradās minimālā pārākumā, tomēr turpmāk spēlēts punkts punktā.

18. minūtē laukuma saimniekiem bija divu vārtu pārākums (10:8), taču 23. minūtē Valdis Kalniņš atgrieza “MSĢ” komandu vadībā (12:11), savukārt 26. minūtē dobelnieki atkal panāca divu vārtu pārākumu (14:12), taču pārtraukumā abas komandas devās neizšķirti (15:15).

Arī otrā puslaika gaitā komandas spēlēja līdzvērtīgi. 38. minūtē dobelnieki sasniedza četru vārtu starpību (22:18), bet desmit minūtes vēlāk Murjāņu handbolisti rezultātu jau bija izlīdzinājuši (25:25).

51. minūtē Kārlis Krūmiņš atguva “Tenax Dobele” vadības grožus (27:26) un atlikušajā spēles laikā laukuma saimnieki veica 6:2 izrāvienu, kas spēles beigās ļāva svinēt uzvaru ar rezultātu 33:28.

Kā rezultatīvākais “Tenax Dobele” rindās izcēlās Nils Kreicbergs, kurš realizēja deviņus no 12 metieniem. Ar 100% efektivitāti sešus vārtus guva Kārlis Krūmiņš. Četru vārtu guvums Ņikitas Pančenko kontā, bet pa trim vārtiem sameta Guntis Piļpuks un Ričards Juzups.

Pretinieku komandā 19 metienos 12 reizes dobelnieku vārtsargu pārspēja Valdis Kalniņš, bet 10 metienos sešas reizes Einārs Borisovs.

ZRHK Tenax Dobele – MSĢ 33:28 (15:15)

Dobelnieki sezonu iesākuši ar trīs uzvarām, tai skaitā šīs dienas panākumu. Pirmajā spēlē viņi savā laukumā pieveica “Salaspils” komandu (44:32), bet otrajā, izbraukumā, uzvarēja “HK Ogre/Hydrox” handbolistus (36:25).

Arī Murjāņu handbolistiem šosezon iekrātas trīs uzvaras – ar 37:28 pār “SK Latgols”, ar 36:29 pār “ASK Zemessardze/LSPA” un ar 42:17 pār “HK Vaiņode” komandu. Šīs dienas neveiksme komandai ir pirmā šosezon.