Tūrisma ziņas
mkd

Šīs vasaras vidū, no 15.-16. jūlijam, Dobeles novadā norisināsies Mājas kafejnīcu dienas, ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" sadarbībā ar Dobeles novada Tūrisma informācijas centru un Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centru.

Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam var vērt gan esoši ēdināšanas uzņēmumi - kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas -, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām un atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem, piedāvājot to visu baudīt jaukā atmosfērā kopā ar saimnieku sarūpētu aktivitāti.

Lai sagatavotos šim pasākumam, saimniekiem notiks praktiskas apmācības un informatīvie semināri Zoom platformā ar ieteikumiem viesu uzņemšanai, mārketinga aktivitātēm, vizuālās identitātes veidošanai, tostarp par sanitārajām prasībām un pārtikas drošību.

Ja tev patīk ideja un vēlies iesaistīties, piesakies, aizpildot pieteikuma anketu:  https://ej.uz/mājas_kafejnīcas_dobeles_novadā_2023

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Dobeles novada Auces TIP  tūrisma informācijas konsultanti
Eviju Želvi-Šlauderi, tālr. 27823375, e-pasta adrese: evija.slaudere@dobele.lv

Pieteikumus gaidīsim līdz 26.03.2023.