Kultūras ziņas
Die Lustigen

Š.g. 29.septembrī, plkst. (16:30-20:30). Ciemos būs ieradies Danuševica kungs, runāsim par aktualitātēm šī brīža sabiedrības dzīvē, viesiem būs iespēja iesaistīties diskusijās un uzdot interesējošos jautājumus.

Otra tikšanās plānota š.g. 1.oktobrī,plkst. (10:00-14:00) kad viesos būs Dace Šulmane, kas pastāstīs par tiesībinstanču jaunākajām aktualitātēm, viesus aicinās uz dažādām izglītojošām aktivitātēm un sniegs iespēju cilvēkiem pilnveidot savas zināšanas tiesību zinātņu jautājumos.

Trešā tikšanās reize paredzēta š.g. 6.oktobrī, plkst. (17:00-21:00) kad viesos būs Rasnača kungs, kas atbildēs uz visiem viesu interesējošiem jautājumiem, iesaistīs ciemiņus diskusijās.

Kā noslēdzošā tikšanās reize ir plānota š.g. 8.oktobrī,plkst. (10:00-14:00) ar Pričina kungu, veidosim diskusiju, atskatīsimies uz pēdējo gadu politikas jaunumiem, ikdienas aktualitātēm.

Visās tikšanās reizēs nodrošināsim viesus ar tēju, kafiju un ēdienu. Nepieciešamības gadījumā, Dobeles apkaimes iedzīvotājiem varam nodrošināt arī nokļūšanu uz pasākumu un nogādāsim mājās, par to lūgums ziņot, tālrunis saziņai: 25155977 (Laura). Aktīvākajiem viesiem pārsteiguma dāvanas no organizētājiem!

Projekts tiek rīkots Demokrātisko kompitenču ietvaros, ko atbalsta Latvijas Vācu savienība.

 

Informāciju sagatavoja: 

Dobeles Vācu kultūras biedrības

Valdes locekle

Andriana Laura Indriksone