Pašvaldības ziņas
sveic 90 gadu jubilejā

Lieldienu laikā nozīmīgajās 90 gadu jubilejās Auru pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Ozoliņš sveica divas pagasta iedzīvotājas  - Zentu Punku un Rasmu Supi.

Zentas kundze dzimusi un augusi, skolā gājusi Dobelē. Ieguvusi medicīnas māsas izglītību un visu mūžu nostrādājusi iegūtajā profesijā. Ilgākais laiks līdz pat pensijai pavadīts darbā Lielbērzes sanatorijā, kur Zentas kundzei bija piešķirts dzīvoklis un mazdārziņš. Apciemojot Zentas kundzi, sastapām viņu možu un dzīvespriecīgu, viņa jo projām seko aktīvi līdzi novada dzīvei un interesējās par notiekošo Dobeles novadā un īpaši Auru pagastā. Šķiroties no Zentas kundzes sarunājām tikties 95 gadu jubilejā.

Rasmas kundzi sastapām, nākot no dārza viņas tēva mājās Auru pagasta “Pārslās”, kuras tika celtas 1900.gadā. Rasmas kundze šajās mājās ir dzimusi un dzīvojusi visu mūžu, šeit ir pavadīti gan jaunības gadi, gan pārlaistas kara šausmas, gan izaudzināti bērni un nu jau ir varens mazbērnu un mazmazbērnu pulks. Arī Rasmas kundze interesējas par notiekošo valstī, Dobeles novadā un dzimtajā Auru pagastā. Rasmas kundze strādājusi gan lauksaimniecībā, gan medicīnas nozarē. Un Ilgākais darba posms tika pavadīts Lielbērzes sanatorijā, no kurienes viņa devusies pelnītā pensijā. Novēlējām turpmāk saglabāt tikpat lielu dzīvesprieku un labu veselību.

SVEIC 90.GADU JUBILEJĀ

 

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Auru pagasta pārvaldes sekretāre Laura Ķipsne

Foto: Auru pagasta pārvalde