Sporta rezultāti Sporta ziņas
sacensības

Sestdien, 14. oktobrī, Cēsīs, pie Āraišu dzirnavām notika pēdējās šīs sezonas sacensības - Latvijas čempionāts  krosā. Par Latvijas čempionu tituliem un godalgoto vietu medaļām sacentās pieaugušie, juniori (U20) un jaunieši (U18, U16, U14), kā arī  U12 vecuma grupas zēni un meitenes. Dobeles Sporta skolu pārstāvēja 8 audzēkņi U-16, U-12 grupas meitenes un zēni. Ļoti smagos laika apstākļos, kas trasi padarīja ļoti dubļainu un slidenu, mūsu sportisti godam mērojās spēkiem visas distances garumā. U-16 grupas meitenēm 2km distancē Beate Jansone izcīnīja  3.vietu, Elīza Gustiņa ierindojās 21.vietā. Šīs grupas zēmiem 2km distancē  24.v. Rūdolfs Žideņš, 38.v. Klāvs Dūzis. U-14 grupas meitenēm 1km distancē Luīze Limanāne ierindojās 12.vietā. Ļoti veiksmīgi startēja jaunākās grupas (U-12 gr.) meitenes.  Marta Gustiņa uzvarēja 1km distancē , 2.vieta Amēlijai Laimiņi un 5.vietu izcīnīja Laura Jansone.