Sporta rezultāti
Ippon

2. oktobrī Jelgavā notika 12 Baltic Open karatē čempionāts, kurā piedalījās 150 sportisti - no septiņiem Latvijas, viena Igaunijas un diviem Lietuvas karatē klubiem. Dobeles novadu pārstāvēja 20 karatē kluba „IPPON” sportisti trenera Dmitrija Varlamova vadībā. Sacensību rezultāta, 10 klubu konkurencē tika iegūta 2. vieta.

Sacensību rezultāti:

Pirmo vietu izcīnīja – Ksenija Roze, Diāna Sagaidaka, Diāna Puškasa, Artūrs Salenieks, Matīss Silovs, Ralfs Kristiāns Plūme, Marks Blumfelds, Gustavs Lesiņš, Kristers Raponavičs, Artūrs Ņikitins.
Otro vietu izcīnīja – Heinrihs Baranovskis, Mihails Pisarevs, Ralfs Kristiāns Plūme, Katrina Tina Grinberga, Rūta Auzenbaha, Renārs Pešiks, Viktors Holodovs, Nils Maļinovskis, Jānis Kristers Vinciuns.
Trešo vietu izcīnīja – Rodrigo Siliņš, Renārs Pešiks, Ksenija Roze, Marks Blumfelds, Jānis Kristers Vinciuns, Kristaps Lukass, Andrejs Juškevics.
Ceturto vietu izcīnīja – Kurts Kristiāns Pakulis.