Sporta rezultāti Sporta ziņas
sacensības

16.jūlijā,Lietuvas pilsētā Paņevežos notika Eiropas triatlona kausa posms.Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja arī mūsu novadnieces - Beate Jansone un Beāte Bula.

Pulksten 9.00 starts tika dots junioru meitenēm.Abas meitenes izpeldēja gandrīz vienādi,ritenī brauca kopā ar citām konkurentēm un pabeidza ar skriešanu,kur Beate Jansone finišēja 3.vietā,savukārt Beāte Bula 10.vietā.Par uzvarētāju kļuva Lielbritānijas sportiste Emiliy Crookes.

Pēcpusdienā starts tika dots stafetēm.Latvijas izlases sastāvā meitenes piedalījās jauktajā stafetē,kopā ar vēl diviem puišiem.Otrajā etapā startēja Beāte Bula,bet ceturtajā un noslēdzošajā etapā startēja Beate Jansone,kur ar lieliksu sniegumu komanda izcīnīja 3.vietu.

Šajā nedēļas nogalē meitenes piedalīsies Spānijā Eiropas Jaunatnes festivālā. Veiksmīgus startus!