Sporta ziņas
sarema

5.novembrī Kuressaares pilsētā (Igaunija) norisinājās kausa izcīņa basketbolā veterānu komandām. Kopā piedalījās 5 sieviešu un 6 vīriešu komandas no Latvijas un Igaunijas. Šoreiz vecuma grupa nebija noteikta sieviešu komandām. Dobeles komanda uz Sarema devās 12 spēlētāju sastāvā. Sieviešu konkurencē sacentās – Sibatigu (Igaunija), ASKUS (Igaunija), Tukums (Latvija), SUNGATE (Igaunija) un Dobele (Latvija) komandas.

Spēles laiks tika noteikts saīsināts 2 x 8 minūtes.

Pirmo spēli ar SIBATIGU aizvadījām ļoti pārliecinoši vinnējot ar rezultātu 24 : 15. Labākās spēlētājas bija Vivita Morusa  ar 12 punktiem (tai skaitā visi 3-punktu metieni) un Ieva Zavinska ar 4 punktiem.

Nākošā spēle bija ar vietējo komandu ASKUS, kurā izvērtās sīvāka cīņa par punktiem tikai pirmajā puslaikā. Gala rezultāts 22 : 16 dobelnieču labā. Labākās spēlētājas bija Vivita Morusa  ar 10 punktiem un Linda Rimgaile ar 5 punktiem.

Trešajā spēlē satikās latviešu duets – Dobele pret Tukumu ar ļoti saspringtu spēli. No sākuma tukumnieces bija daudz veiksmīgākas. Pakāpeniski iespēlējās arī dobelnieces un ļoti saspringtā gaisotnē tomēr spēja gūt uzvaru ar rezultātu 22 : 21. Labākās spēlētājas bija Vivita Morusa  ar 13 punktiem un Sandra Lāce ar 4 punktiem.

Pēdējā bija izšķirošā finālspēle par 1.vietu, kur vajadzēja sacensties ar stiprajām igaunietēm SUNGATES komandu. Šajā spēlē vairāk neveicās ar metienu precizitāti, bet arī pretinieces nespēja rezultātā ļoti atrauties. Spēli zaudējām cienīgi ar 15 : 19. Labākās spēlētājas bija Vivita Morusa  ar 7 punktiem un Ieva Zavinska ar 5 punktiem.

Turnīrs tika aizvadīts ļoti veiksmīgi un izcīnīta godpilnā 2.vieta!

 

Komandas pārstāve                            Ilze Abramoviča

Foto no komandas arhīva