Sabiedrības ziņas
zemessardze

No 10. līdz 14. jūlijam Dobeles novada Īles pagastā Ružas ezera apkārtnē norisināsies Zemessardzes mācības, lai uzturētu un pilnveidotu iemaņas teritoriju aizsardzībai.

Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā, lai trenētu spēju veikt uzdevumus dažādos apstākļos. Mācības notiks ar AS “Latvijas valsts meži” un  Dobeles novada pašvaldību saskaņotās teritorijās.

Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam jābūt Latvijas pilsonim vecumā no 18 ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, ar atbilstošu veselības stāvokli un sākotnējo fizisko sagatavotību. Ar kandidātu prasībām var iepazīties Zemessardzes mājaslapā www.zs.mil.lv.

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzē, Dobeles un Tukuma novadu iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 25570958 vai rakstīt uz e-pasta adresi 51bn@mil.lv;  vai personīgi ierasties vienībā – Dobelē, Lauku ielā 15. Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet esizemessargs@mil.lv. Vairāk informācijas tīmekļvietnē www.klustikaravirs.lv.

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

 

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā Dobeles novada Īles pagastā tiks izmantota mācību munīcija, kas rada skaņu, bet neapdraud cilvēku dzīvību vai veselību. Mācību norises vietas pēc mācībām tiks sakoptas.

 Pateicamies iedzīvotājiem par atbalstu Latvijas aizsardzības stiprināšanā.

 

Foto: no Zemessardzes 51.kājnieku bataljona arhīva

Informāciju sagatavoja:

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Guna Pričina

Tālrunis: 26577342

guna.pricina@mil.lv