Sporta rezultāti

Foto no komandas arhīva

13. septembrī Valmierā notika Latvijas sporta veterānu savienības (LSVS) 57.sporta spēles basketbolā 40+ sieviešu komandām. Sacensībās piedalījās piecas komandas: no Rīgas, Dobeles, Cēsīm, Līvāniem un Kuldīgas. Dobeles novada sieviešu basketbola komanda startēja ar labu rezultātu.

Pirmā spēle ar Līvānu novada komandu bija diezgan saspringta, jo lielāko spēles laiku priekšgalā atradās pretinieces. Otrajā puslaikā pretinieču precizitāte stipri samazinājās, bet mūsu spēlētājām otrais puslaiks bija ļoti veiksmīgs. Spēle noslēdzās ar rezultātu 29:26 dobelnieču labā. Rezultatīvākās spēlētājas bija Linda Rimgaile ar 8 punktiem un Judīte Šneidere ar 7 punktiem.

Nākamā spēle bija jāspēlē ar sacensību favorītēm - Rīgas pilsētas komandu. Tā noritēja  tehniski mierīgā gaisotnē ar līdzīgu rezultātu visas spēles garumā, beigās piekāpjoties pretiniecēm tikai par 1 punktu. Rezultātu 22:23 visveiksmīgāk kaldināja Dace Ribiņa un Linda Skuja, katra gūstot pa 5 punktiem.

Pēc ilgāka pusdienu pārtraukuma nākamā spēle bija jāspēlē ar Kuldīgas novada komandu, kas izvērtās diezgan nervoza, jo bumba negribēja krist grozā. Rezultāts gan turējās līdzīgs, bet spēles izskaņā veiksmīgākas tomēr bija kuldīdznieces. Ar rezultātu 14:20 tika piedzīvots zaudējums. Rezultatīvākā spēlētāja bija Ilze Lejniece ar 10 punktiem.

Pēdējā izšķirošā spēle bija ar Cēsu novada komandu. Tāpat kā iepriekšējās spēles, arī šī noritēja punkts punktā. Tomēr veiksmīgākas spēles izskaņā bija dobelnieces. Ar rezultātu 21:17 tika gūta uzvara. Rezultatīvākā spēlētāja bija Linda Rimgaile ar 10 punktiem.

Līdz ar to Dobeles novada komanda godam nopelnīja 2. vietu un sudraba medaļas, sekmīgi papildinot novadu kopsavilkuma tabulu.

Šogad LSVS 57.sporta spēlēs basketbolā visās vecuma grupās piedalījāmies ar ļoti labiem rezultātiem: 30+ vecuma grupā - 3.vieta, 40+ vecuma grupā - 2. vieta un 50+ vecuma grupā arī 2.vieta, piekāpjoties tikai Rīgas pilsētas komandām.