FacebookX / TwitterLinkedinThreads

Īsi pirms saulgriežiem Auros svinēja ciema svētkus, kas ne tikai vietējos  iedzīvotājus, bet arī ciemiņus pulcēja jau septīto reizi. Šoreiz īpašā – saulgriežu – noskaņā. Jau no paša rīta Auru stadions bija aktivitāšu pilns – sāka darboties sporta disciplīnas, radošās darbnīcas, dažādas lielās spēles un izaicinājumi, mazuļu stūrītis ar bumbām, klučiem, koka mašīnu trasīti, piepūšamā atrakcija. Dienas laikā uz skatuves uzstājās “Smaidu darbnīca” fejas ar koncetuzvedumu un lielajiem burbuļiem, Krimūnu tautas nama bērnu vokālais ansamblis “Sienāzīši” un salonansamblis “Stendere”. Īpaši aizrautīgi apmeklētāji piedalījās viktorīnā par Auriem, kuru bija sagatavojusi biedrība “Auru mantojums”. Par atmosfēru un īpašiem ēdieniem rūpējās “Rozes Virtuve” ar treilerīti. Visas aktivitātes pavadīja silta saulīte, prieks un azarts. Svētkus noslēdza zaļumballe, kur muzicēja Uldis un Dainis. 

Paldies ikvienam apmeklētājam, paldies palīgiem. Paldies svētku atbalstītājiem – Dobeles dzirnavnieks, Tērvetes alus darītava, SIA Aģis, Biedrība “Auru mantojums”, Ogotava-Puķutova, ZS Arāji, ZS Namdari, SIA Ziedi JP, SIA RE TEH!

Informāciju sagatavoja Kristīne Girgensone, Auru pasākumu organizators.

Foto no personīgā arhīva

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Auru ciema svētki
Citi resursi par šo tēmu: