Sporta rezultāti Sporta ziņas
pasākums

Latvijas čempionāta vīriešu virslīgā piektdien, 31. martā, aizvadīta noslēdzošā 2. posma spēle, kurā kārtējo uzvaru izcīnīja “Tenax Dobele”, izbraukumā pārliecinoši pieveicot Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistus (40:22).

Spēles ievadā komandas laukumā devās cīņpilni, tomēr pirmā puslaika laikā dobelniekiem vēl neizdevās gūt lielu pārsvaru. Spēles pirmos divus vārtus guva MSĢ spēlētājs Mārcis Drēviņš, bet “Tenax Dobele” handbolisti drīz vien rezultātu izlīdzināja un izgāja vadībā (3:2).

Lielāko rezultāta izrāvienu pirmā puslaika laikā, ar piecu vārtu pārsvaru, “Tenax Dobele” komandai izdevās panākts 29. minūtē (12:17), taču pirms došanās pārtraukumā MSĢ to samazinātja līdz četriem vārtiem (17:13).

Otrajā spēles daļā “Tenax Dobele” handbolisti aizvien pārliecinošāk attālinājās, laika intervālā no 39. līdz 45. minūtei noturoties desmit vārtu attālumā. Bet jau līdz spēles beigām viņi panāca 18 vārtu pārākumu.

10 no 11 metieniem šajā spēlē realizēja Oskars Arājs. Piecu vārtu guvums Kristera Plūmes un Kārļa Krūmiņa kontā.

MSĢ – Tenax Dobele 22:40 (13:17)

Latvijas čempionāta pamatturnīrs ir noslēdzies un šobrīd komandas, pēc ieņemtajām vietām, attiecīgi 2. pret 7. vietu, 3. pret 6. vietu, un 4. pret 5. vietu, sadalītas trīs pāros - “MSĢ” un “Salaspils”, “ASK Zemessardze/LSPA” un “HK Vaiņode”, “HK Ogre/HYDROX” un “SK Latgols”. Turpretī “Tenax Dobele”, kas visas sezonas laikā noturējusies 1. vietā, ieguvusi tiešo ceļazīmi uz čempionāta pusfinālu.

Svētdien visi trīs pāri aizvadīja pirmās ceturtdaļfināla spēles, kurās pārliecinoši uzvarēja “MSĢ” (+10) un “HK Ogre/HYDROX” (+12) komandas, bet ar nelielu pārsvaru (+3) spēli noslēdza “ASK Zemessardze/LSPA” handbolisti. Atbildes spēles 15. un 16. aprīlī, savukārt Latvijas čempionus noskaidrosim maija vidū.