?!XВопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.
X
Вопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.

Šova “Lauku sēta” jaunajai sezonai tiek meklētas Zemgales saimniecības

25.05.2022

Kaplēt, ravēt, būvēt – “Lauku sētā” kā allaž darbu daudz! Iemīļotais šovs izsludina Zemgales saimniecību pieteikšanos jaunajai sezonai. Ja tev ir kārtīga lauku sēta ar mājlopiem, kurā netrūkst ne darbu, ne atpūtas iespēju, piesaki to šova jaunajai sezonai – https://www.tv3.lv/laukuseta-pieteikties/.

 

Šovam tiek meklēta saimniecība, kurā darbu netrūkst un jāveic visdažādākie uzdevumi – jāravē vagas, jākopj lopiņi, jāvāc siens un daudz kas cits. Vēlamai saimniecības sastāvdaļai ir jābūt arī atpūtas iespējām – ja ir pirts, sporta laukums vai dīķis, čaklie “Lauku sētas” dalībnieki pēc garas dienas priecāsies atvilkt elpu un kārtīgi atpūsties pirms jauna darba cēliena. Piesaki savu saimniecību un “Lauku sētas” rosīgie dalībnieki ar vadītāju Jāni Rāznu priekšgalā, iespējams, būs klāt.

 

“No saimniecībām sagaidām darbu daudzveidību. Šogad īpaši gaidām pieteikumus no saimniecībām, kurās ir tās garās biešu un kartupeļu vagas, kur gaidāma siena talka, kur upenes jāsavāra zaptē, jāmarinē gurķi un tomāti želejā jāliek pēc vecmāmiņas receptes, kur jārūpējas par mājlopiem, pagalmu piekladzina mājputni un rītos modinātāja vietā var dzirdēt gaiļa dziesmu. Ja tev ir tāda lauku sēta un esi prasīgs, bet tajā pat laikā pietiekami nebēdnīgs un atraktīvs saimnieks, kas dalībniekiem spēj gan darbu dot, gan pēc darba iepriecināt ar pelnītu atpūtu, tad piesaki savu saimniecību “Lauku sētai”. Vēl tavā lauku sētā būtu jābūt izbalsošanas šķūnim vai kādai citai vietai, kur tādu iekārtot, kā arī iespējai civilizēti izmitināt 12 dalībniekus,” stāsta šova producente Indra Miziša.

 

Ja tev pieder saimniecība Zemgalē, kurā noderētu palīdzīgas rokas – piesakies! Šova filmēšana norisināsies jūlijā, bet pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 un kanāla TV6 skatītājiem šovs nonāks augustā. Pieteikuma anketu meklē šeit –  https://www.tv3.lv/laukuseta-pieteikties/

 

Fotoattēli pieejami šeit – https://public.tv3group.eu/index.php/s/PpgB8w7STcB3mEB

Parole – TV3Group

 

Papildu informācija:
Emīls Matisons
Sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 20016407
E-pasts: emils.matisons@tv3.lv