?!XВопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.
X
Вопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.

“Mākslas plenērs Dobelē 2022” dalībnieku darbu izstāde

12 Июль - 27 Август
Dobeles pilī

 

No 12.jūlija Dobeles Pilī būs skatāmi “Mākslas plenērs Dobelē 2022” dalībnieku darbi, kas tapuši šā gada maija beigās Dobelē. Izstādes atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem 12.jūlijā plkst. 16.00.

Plenērā piedalījās: Aija Prince, Aļona Prokofjeva, Anna Kaltigina, Dita Veģe, Inita Vilks, Jānis Jansons, Laine Kainaize, Maija Bujaka, Nadežda Čerpaka un Sabīne Biezā. Kopā plenēra laikā tika radīti 40 darbi, kuros attēlota Dobele un ziedošais “Dārzkopības institūta” ceriņu dārzs.

Jau otro gadu Dobeles novada muzejs un Dobeles Pils organizēja mākslas plenēru, kurā piedalījās mākslinieki, kuri strādā uz audekla vai cita materiāla jebkurā tehnikā. Viena glezna  no katra autora tiks izvēlēta un iekļauta muzeja krājumā. Ikviens izstādes apmeklētājs varēs sniegt savu vērtējumu balsojot par viņaprāt katra autora vērtīgāko gleznu. Pēc izstādes apkoposim gan balsošanas rezultātus, gan profesionāļu viedokli un Dobeles novada muzeja sociālajos tīklos  (https://www.facebook.com/Dobelesmuzejs  https://www.instagram.com/dobelesmuzejs/ ) publicēsim sarakstu ar  gleznām, kas tika izvēlētas. Sekojiet līdz informācijai!

Izstāde apskatāma no 12.06. līdz 27.08. Dobeles Pilī, Brīvības ielā 2c.

                                                                                                                             

Informāciju sagatavoja:

Anete Muceniece

Projektu vadītāja

Dobeles novada muzejs

Brīvības iela 7, Dobele, LV-3701

www.dobelesmuzejs.lv