?!XВопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.
X
Вопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.

Koncerts "Draugiem būt" Ķestermeža estrādē

12 Июнь 2022
Вс 17:00
Ķestermeža estrādē, Dobelē

  KONCERTS “DRAUGIEM BŪT”

Dobeles Ceriņu Festivāla 2022 noslēdzošajā dienā, 2022. gada 12. jūnijā, plkst. 17.00 Dobeles Ķestermeža estrādē notiks deju koncerts “DRAUGIEM BŪT”.

“Līdz ar vasaras iestāšanos, mācību gada beigām kļūstam smaidīgāki, priecīgāki, jo 3 mēnešu garumā varēsim satikt draugus vairāk kā ierasts, doties rotaļās, pārgājienos un uz nometnēm. Slīpēsim to, ko saucam par draudzību!

Koncertā “DRAUGIEM BŪT” uzstāsies bērnu deju kolektīvi DRELLĪŠI un STARIŅI, tautas deju ansamblis ZELTA SIETIŅŠ, tautas deju kolektīvi SKABARDZĒNI, ŠEKU REKU un ĶEKAVIŅA, lai izdejotu draugu būšanu koncertā DRAUGIEM BŪT!

Koncerta ideja vīsies nemitīgā enerģijā, dažādībā, priekos, svētkos un sapņos! Draudzība var būt tik dažāda, cik dažādi esam paši un tā arī labāk un interesantāk, vai ne?

Vērosim vēl neredzētu jaunradi, ko būs atveduši kolektīvu mākslinieciskie vadītāji, redzēsim jau iemīļotas dejas, kur kājas cilāsies līdzi arī skatītājiem un ne tikai kājas - arī dziedāt varēs, kā arī mazu daļu no Dziesmu un Deju Svētku repertuāra,” par koncertu stāsta “DRAUGIEM BŪT” idejas autore un BDK “Drellīši” mākslinieciskā vadītāja Diāna Gavare.

Biļetes nopērkamas Dobeles pilsētas kultūras nama kasē un www.bilesuparadize.lv, biļešu cena 3 EUR. Pasākuma organizators lūdz biļetes iegādāties līdz pasākuma dienai.

 

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

 

Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 

 

Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams.

 

Informāciju sagatavoja:

Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere

Madara Vinkelmane

e-pasts: madara.vinkelmane@dobele.lv

Tālr. Nr. +371 29331181