?!XВопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.
X
Вопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.

“GARŠU CĪŅAS”

04 Июнь 2022
Сб 12:00
Vēsturiskajā tirgus laukumā, Baznīcas ielā 1, Dobelē

  2022. gada 4. jūnijā plkst. 12.00 – 16.00 Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā notiks GARŠU CĪŅAS.

“Apmeklētājus Dobeles Ceriņu Festivālā sagaidīs nebijis, radošs, jautrs, izklaidējošs notikums “Garšu cīņas”, kurā pieci augstas klases un starptautisku atzinību guvuši pavāri dalīsies pieredzē, sacentīsies savā starpā, vērtēs, degustēs un kopā radīs garāko sviestmaizi Dobelē. Tā būs vissirsnīgākā Latvijā mīlētu un starptautiski apbalvotu un atzītu pavāru mijiedarbība ar skatītājiem.

Programmā: Interaktīvas performances, degustācijas, meistarklases, pavāru stāsti un dalīšanās ar jautriem un kurioziem atgadījumiem no banketiem un dažādiem pasākumiem, ēdienu gatavošanas šovs, dalīšanās ar receptēm, konkursi, viktorīnas un vērtīgas balvas, iespēja skatītajiem baudīt unikālus ēdienu risinājumus, uzklausīt atzinību, padomus un ieteikumus, laba mūzika un garšu paradīze Valtera Krauzes vadībā.

Piedalīsies pavāri: Ina Poliščenko (Gemoss), Kaspars Jansons (Kūkotava), Kārlis Mugins (Piens), Andrejs Botikovs (Grand Palace hotel), Nessinga - pavāre no Brazīlijas u.c.”

Ieeja pasākumā bez maksas!

 

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 

 

Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams.

Informāciju sagatavoja:
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere
Madara Vinkelmane
e-pasts: madara.vinkelmane@dobele.lv

Tālr. Nr. +371 29331181