?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Atpūtas komplekss "Eglieni"

Adrese: 
Eglieni, Jaunbērzes pagasts, Dobeles novads
Tālrunis: 
29537991, 29117762

Atpūtas kompleksā "Eglieni" ir divas viesu mājas, pirts māja, mednieku namiņš, krodziņš. Ir plaša teritorija ar dīķi, volejbola un futbollaukums, lapene, āra kamīns. Bērniem prieku sagādās iepazīšanās ar trusīšiem, poniju un aitiņām. 

Viesu māja ar kamīnzāli (paredzēta līdz 20 personām) un lielo zāli (līdz 60 personām) pirti, dušas telpu, virtuvi lielu vasaras terasi, otrajā stāvā četras istabas (divas trīsvietīgas un divas divvietīgas), WC, vannas istaba kopīga  visām četrām istabiņām, jumta stāvā ir iespēja izguldīt vēl 15 viesus uz matračiem. Viesu mājās atsevišķi var izīrēt 5 istabas, visās istabiņās WC un duša - divas divvietīgas, vienu trīsvietīgu un divas piecvietīgas istabas. Kopā viesu mājā iespējams izguldīt 27 cilvēkus gultās + 15 cilvēkus uz matračiem.

Pirts mājā maksimālais viesu skaits - 15, piemērota jauniešu kompānijām. Pirmajā stāvā - pirts, svinību telpa, duša, WC. Otrajā stāvā divas istabas - guļamistaba ar divām divguļamām gultām, un atpūtas istaba, uz matračiem iespējams izguldīt 10 cilvēkus.

Mednieku namiņš (līdz 8 cilvēkiem) atrodas nomaļāk no pārējās teritorijas. Piemērots ģimenēm ar bērniem, pārīšiem, vai mazām draugu kompānijām. Namiņa pirmajā stāvā ir neliela zāle un virtuvīte, pirtiņa, WC, duša. Otrajā stāvā divas istabas ar septiņām gultasvietām, iespējamas papildvietas, ir arī satelīttelevīzija.