?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Pa Dižo Sniegavīru pēdām Dobeles novadā

11.01.2022

Vai esi jau apciemojis Dobeles Dižos Sniegavīrus?

Šogad Sniegavīri ir izvietojušies ne tikai pilsētā , bet visā jaunajā Dobeles novadā. Karaliene un karalis, Laimdota, Sīkstulis, Jazz Band pārstāvji un citi tēli svinīgi pulcējas gan Dobeles pilsētā, gan citviet novada robežās.

 

Dobeles, Auces un Tērvetes tūrisma koordinatori ir izveidojuši karti, lai interesenti var apciemot Sniegavīrus, papildus iepazīstot mazāk zināmos pagastus novadā. Lai brauciens būtu interesantāks un azartiskāks, TIC darbinieki piedāvā ne tikai atrast visus novada Sniegavīrus , bet arī piedalīties erudīcijas spēlē, atbildot uz divpadsmit jautājumiem par dažādām Dobeles novada vietām. Izpildot visus nosacījumus, atraktīvākajiem, centīgākajiem un precīzākajiem dalībniekiem būs iespēja tikt pie gardas un dzirkstošas balvas, ko ir sarūpējuši novada tūrisma uzņēmēji "Tērvetes vīni "un kafejnīca "Sprīdīši Dobele".      

Dalībai spēlē nepieciešams auto, vēlme doties izbraucienā, viedierīce un galvenais laba kompānija un labs garastāvoklis.

Sīkāk ar spēles noteikumiem var iepazīties : https://www.facebook.com/Dobele.lv vai arī rakstot elektroniski: turisms@dobele.lv

Informāciju sagatavoja
Kristīne Štosa,
Dobeles novada TIC vadītāja