?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

2021.gads

03.09.2021.

Dobelnieces LSVS 58. sporta spēlēs
 

Latvijas sporta veterānu savienības  58. sporta spēlēs basketbolā Cēsīs Dobeles novadu pārstāvēja divas sieviešu komandas vecuma grupā 50+ un 30 +. Sacensības notika pēc saīsināta spēļu laika 2 x10 minūtes.

Pēc gada pārtraukuma, ko ietekmēja Covid-19 pandēmija, pamazām atgriežas sporta dzīve. Tā ka bija liegta treniņu apmeklēšana komandām sporta zālēs, tad arī rezultātu diemžēl neizdevās uzrādīt pietiekamu labu, lai iegūtu godalgotu vietu 50+ vecuma grupā.

50+ vecuma grupā piedalījās 4 komandas no Rīgas, Cēsīm, Tukuma un Dobeles.

Pirmā spēle ar Rīgu pēc tik liela fizisko aktivitāšu pārtraukuma bija ļoti mazrezultatīva. Dramatiskā cīņā tika piedzīvots zaudējums 9 : 10. Ar 3 punktiem rezultatīvākā bija Linda Rimgaile.

Otrajā spēle ar Cēsīm diemžēl arī neizdevās rezultativitāti uzlabot un spēle noslēdzās ar 9 : 22 Cēsu labā. Ar 3 punktiem rezultatīvāka bija Linda Skuja.

Trešā spēle pret Tukumu jau izskatījās cerīgāka un meitenes bija iespēlējušās, bet tomēr mazliet pietrūka līdz uzvarai. Ar rezultātu 18 : 23 uzvarēja Tukums. Rezultatīvākā spēlētāja ar 6 punktiem bija Linda Rimgaile.

Kopvērtējumā triumfēja Cēsu komanda, iegūstot 1.vietu.

30+ vecuma grupā piedalījās 5 komandas no Ķekavas, Augšdaugavas, Cēsīm, Rīgas un Dobeles.

Vecuma grupā 30+ šoreiz bija ļoti veiksmīgs starts un arī finiš.

Pirmā spēlē ar Ķekavu visu laiku atradāmies vadībā par dažiem punktiem un tā arī spēli noturējām līdz tās beigu signālam. Rezultāts 20 : 16 dobelnieču labā. Rezultatīvākās spēlētājas ar 7 punktiem katra bija Zane Ržiščeva un Dace Blūma.

Otra spēle bija ar spēcīgo Augšdaugavas novadu, kuras jau spēles sākumā pārņēma vadību. Aizsardzībā netikām galā ar pretinieču centra uzbrucēju. To parādīja arī spēles rezultāts 12 : 31 pretinieču labā. Rezultatīvākā spēlētājas ar 5 punktiem katra bija Ieva Jordane-Liflande un Ieva Zavinska.

Trešā spēle ar mājiniecēm Cesīm šoreiz nesagādāja lielas raizes. Visu spēles laiku bijām vadībā un to noslēdzām ar 20 : 11 mūsu labā. Rezultatīvākā spēlētāja ar 7 punktiem bija Dace Blūma.

Pēdējā spēlē ar vislielāko spēļu starpības rezultātu uzvarējām RSVK komandu no Rīgas. Tā noslēdzās ar 31 : 18 dobelnieču labā. Rezultatīvākā spēlētāja ar 16 punktiem bija Dace Blūma.

Kopvērtējumā tika izcīnīta 2.vieta un iegūtas sudraba medaļas.

Foto no komandas arhīva

Informāciju sagatavoja:
Komandas pārstāve Ilze Abramoviča

26.08.2021.

10.08.2021.

Dobeles vieglatlētu veiksmīgie starti Valmieras rekonstruētajā stadionā

6. un 7. augustā Valmieras novada atklātajā čempionātā startēja Dobeles novada sporta skolas audzēkņi, kuri uzrādīja teicamus personīgos rezultātus.

Lielisks starts bija Patrīcijai Grosbergai - 100m 11,98 sek., kas ļāva sportistei ļoti spēcīgā konkurencē izcīnīt 3. vietu. Matīss Jansons 400m izcīnīja 2. vietu, ar personīgo rezultātu 50,73 sek., pirmo reizi izpildot I sporta klasi. Endijs Grīnblats, kā jaunākais dalībnieks, startējot ārpus konkursa, kārtējo reizi uzlaboja savu rezultātu - 400m 54,54 sek. Marks Šteinerts 100m finālā ierindojās 9. vietā.

Pirmās lielās sacensības notika vienā no skaistākajām, šobrīd modernākajām bāzēm – Valmieras Jāņa Daliņa stadionā. Dažādu paaudžu vieglatlēti atceras šo stadionu kā lielisku treniņu un sacensību bāzi. Stadions atbilst visām starptautiskajām prasībām.

Sacensību sezona stadionos tuvojās noslēgumam. Šī vasaras sacensību sezona ir bijusi īpaši veiksmīga mūsu vieglatlētiem.

Informāciju sagatavoja:
Skaidrīte Velberga
Dobeles Sporta skolas trenere

27.07.2021.