?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

2020.gads

12.03.2020.

10.03.2020.

03.03.2020.
Jauno vieglatlētu panākumi

07. – 08.02. Latvijas spēcīgākie U18 vecuma grupas vieglatlēti Kuldīgas manēžā sacentās par Latvijas ziemas čempionāta medaļām. Sacensībās piedalījās arī Dobeles Sporta skolas jaunie vieglatlēti treneres Skaidrītes Velbergas vadībā. Sacensībās panākumus guva jaunā sprintere Patrīcija Grosberga, kura 60 m distancē, 33 dalībnieču konkurencē ar rezultātu 8.01 sek. izcīnīja sudraba medaļu. Līdz ar šo panākumu Patrīcija izpildījusi 1. sporta klasi vieglatlētikā. P. Grosberga ir Dobeles Valsts Ģimnāzijas audzēkne.

22.02. – 23.02. Liepājas Olimpiskā centra manēžā risinājās Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā U16 vecuma grupas jauniešiem un jaunietēm. Dobeles Sporta skolu pārstāvēja Matīss Jansons un Endijs Grīnblats (trenere Skaidrīte Velberga). Izcilu panākumu guva Matīss Jansons, kurš izcīnīja bronzas medaļu 600 m skrējienā. 16 skrējēju konkurencē Matīss uzrādīja rezultātu 1:31.71, 300m distancē sportists sasniedza jaunu personīgo rezultātu 39,70 sek. Šajā distancē arī Endijs Grīnblats sasniedza savu personīgo rezultātu 42,58 sek. Matīss Jansons mācās Penkules pamatskolā un regulāri mēro ceļu uz Dobeli, kur jau ceturto gadu trenējās treneres S. Velbergas vadībā.

Īpašs paldies Patrīcijas un Matīsa vecākiem, jo bez viņu atbalsta un sapratnes būtu sarežģīti gūt šādus panākumus.

S. Velberga: “Neapšaubāmi Patrīcija un Matīss ir ļoti talantīgi jaunie vieglatlēti. Tomēr, lai sasniegtu nozīmīgus panākumus sportā, ar talantu vien nepietiek. Ir jābūt lielam gribasspēkam, mērķtiecībai un spējām smagi strādāt lai šos mērķus sasniegtu. Mūsu abu jauno vieglatlētu panākumi ir ievēroti – tam apliecinājums ir Patrīcijas iekļaušana Latvijas izlasē startam Baltijas ziemas čempionātam jauniešiem. Man ir bijusi saruna ar Murjāņu Sporta Ģimnāzijas vadošajiem vieglatlētikas treneriem un tie ļoti vēlētos aicināt Matīsu turpināt mācības un treniņus pie viņiem.’’

Matīss Jansons

Patrīcija Grosberga

Informāciju sagatavoja:
Viesturs Dude,
Dobeles Sporta skolas
direktors
E-pasts: viesturs.dude@dobele.lv

27.02.2020.

20.02.2020.
Dobelniecēm sudrabs LSVS 57. sporta spēlēs.

16. februārī Jelgavā notika Latvijas sporta veterānu savienības 57. sporta spēļu posms basketbolā sievietēm 50+ vecuma grupā. Piedalījās komandas no Kuldīgas, Cēsīm, Dobeles un Rīgas.

Pirmā spēle ar Kuldīgas komandu noritēja mierīga gaisotnē ar dobelnieču pārsvaru visā spēlē, noslēdzot to ar rezultātu 26:15. Rezultatīvākās spēlētājas bija Ilze Lejniece ar gūtiem 8 punktiem un Iveta Epnere ar 7 gūtiem punktiem.

Nākošā spēle bija ar jau zināmo komandu no Cēsīm. Šī spēle notika līdzīgākā cīņā. Tomēr pārsvaru izdevās noturēt visā spēlē un tā noslēdzās ar rezultātu 28:18 dobelnieču labā. Rezultatīvākās spēlētājas bija Iveta Epnere un Ilze Lejniece, katra guva pa 8 punktiem.

Trešā spēle izvērtās diezgan dramatiska ar sporta spēļu favorītēm no Rīgas. Spēle bija ļoti spraiga, kas rīdziniecēm sagādāja lielu pārsteigumu un lielu piepūli, jo visu laiku atradās iedzinēju lomā. Tomēr otrā puslaika vidū rezultāts tika izlīdzināts un spēle beidzās neizšķirti 18:18. Sekoja 3 minūšu pagarinājums, kur atkal spēle noritēja punkts punktā. Spēles gala rezultātu izšķīra Dobeles komandas spēlētājas kļūda un tiesnešu lēmums.

Ar rezultātu 25:29 noslēdzās šī spēle par labu rīdziniecēm. Rezultatīvākās spēlētājas bija  Iveta Epnere 12 gūti punkti un Linda Rimgaile ar 7 gūtiem punktiem.

Tika izcīnītas sudraba medaļas un kauss.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Abramoviča
komandas pārstāve
E-pasts: ilze.abramovica@dobele.lv

18.02.2020.

 

12.02.2020.

07.02.2020.

24.01.2020.
Starptautisks turnīrs basketbolā Cēsu kauss 2020

No 17.-19. janvārim Cēsīs norisinājās starptautisks basketbola turnīrs, kas kopā pulcēja 58 komandas no 9 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Igaunijas, Ukrainas, Īrijas, Itālijas, Baltkrievijas un Vācijas. Kopā startēja 25 sieviešu un 33 vīriešu komandas. Sacensības notika 3 sieviešu (30+; 40+; 50+) un 3 vīriešu (30+; 40+; 50+) vecuma grupās.

Dobeles komanda startēja 30+ vecuma grupā, kur piedalījās 9 komandas. Šoreiz apakšgrupā mums bija iedalītas – Ķekava (Latvija) un spēcīgās Favorites (Lietuva) komandas.

Pirmā spēle pret Ķekavas komandu noritēja vienlīdzīgi visu spēles laiku. Puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 16:16. Spēlē Dobeles komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 38:36, tas Dobeles komandai nodrošināja cīņu par 4.-6. vietu. Veiksmīgu spēli aizvadīja Ieva Jordane-Liflande un Sandra Lāce, katra gūstot pa 13 punktiem šajā spēlē.

Otrajā spēle pret Lietuvas komanda Favorites izcīnīja uzvaru. Jau pirmajā puslaikā Lietuvas komandas spēlētājas ieguva lielu pārsvaru (20:8). Otrais puslaiks jau izvērtās līdzīgākā cīņā, bet spēles beigu rezultāts bija 32:17 Lietuvas labā. Šajā spēlē labākā spēlētāja bija Ieva Zavinska ar 6 punktiem (abi trīspunktu metieni).

Trešā spēle turpinājās par vietām turnīrā ar Daugavpils komandu. Sākumā spēle ritēja vienlīdzīgi, bet otrā puslaika pusē Daugavpils komanda pārņēma vadību un tas noslēdzās ar rezultātu 19:8. Otrais puslaiks pagāja līdzīga cīņā, bet zaudēto vairs atgūt neizdevās. Ar rezultātu 29:20 uzvaru svinēja Daugavpils komanda. Rezultatīvāka spēlētāja bija Zane Ržiščeva ar 8 punktiem.

Ceturtā spēle bija jāspēlē ar mājiniecēm Cēsis vieno komandu. Atbalsts sporta zālē bija liels. Cēsu komandā spēlēja arī izlases spēlētāja, kura neapšaubāmi parādīja savu meistarību. Ar rezultātu 28:15 tika piedzīvots zaudējums un līdz ar to iegūta 6.vieta turnīrā. Veiksmīgākā spēlētāja bija Iveta Epnere ar 5 punktiem (t.sk.1-trīspunktu metienu).

Komandā spēlēja - Zane Ržiščeva, Ieva Zavinska, Inese Jurevica, Ieva Jordane-Liflande, Iveta Epnere, Ērika Vēdzele-Liepa, Judīte Šneidere, Ilze Upeniece, Kristīne Krūmiņa, Linda Rimgaile, Egita Veinberga un Sandra Lāce.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Abramoviča
komandas pārstāve
E-pasts: ilze.abramovica@dobele.lv