Sporta ziņas
Vieglatlēti

2024.gada vasaras sacensību sezona mūsu  vieglatlētiem ir sākusies! 3.maijā Bauskā notika Bauskas novada bērnu un jauniešu sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-14,U-16 vecuma grupās.Mūsu sporta skolu pārstāvēja 16 audzēkņi. Atzīstami startēja mūsu jaunie vieglatlēti abās vecuma  grupās. U-16 grupā zēniem izcīnītas divas pirmās vietas. 100m finālā 1.vieta Gabrielam Žīdiņam Brakmanim ar jaunu personīgo rezultātu 12,21 sek. Pirmo reizi 400m distanci veica Rūdolfs Žideņš un izcīnīja ne tikai 1.v., bet sasniedza ļoti labu personīgo rezultātu 55,60 sek Šajā distancē Klāvs Dūzis ierindojās 6.v. ar rezultātu 59,58 sek. Šajā vecuma grupā meitenēm Elza Eihmane 100m finālā ierindojās 2.v. ar jaunu personīgo rezultātu 13,21 sek., 13.v. šajā distancē Luīzei Limanānei. Dobeles zēnu komanda 4x100m stafetē  U-16 vecuma grupā izcīnīja 3.vietu– 50,68 sek.( Rūdolfs Židenš, Dāvis Tivčs, Klāvs Dūzis, Gabriels Žīdiņš Brakmanis).

U-14 vecuma grupā, sasniedzot savus labākos rezultātus, ļoti veiksmīgi startēja mūsu mazās meitenes!  1000m skrējienā pirmās trīs vietas izcīnīja mūsu sporta skolas audzēknes! 1.v. Marta Gustiņa - 3:17,54, 2.v. Amēlija Laimiņa 3:23,77

(personīgais sasniegums), 3.v.- Laura Jansone – 3:25,16 (personīgais sasniegums). 80m finālā 7.v. izcīnīja Samanta Šenbrūna -11,79 sek., 9.v. Jasmīnai Šenbrūnai -11,80 sek. Mūsu meiteņu komanda 4x100m stafetē izcīnīja 5.v.(Jasmīna Šenbrūna, Marta Gustiņa, Laura Laimiņa, Samanta Šenbrūna). Pārējie mūsu komandas dalībnieki guva vērtīgu sacensību pieredzi!

Dobeles Sporta Skolas vieglatlētikas trenere:    S.Velberga