?!XJautājumi un ierosinājumi
X
Jautājumi un ierosinājumi
?!XPieteikt problēmu
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X
Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.

Rezultāti

07.06.2017.

Rīgā uz pjedestāla kāpj Egons Rozenfelds un “Dobeles dzirnavnieks – Focus bikes” komanda

Aizvadītājā nedēļās nogalē , 4. jūnijā, tradicionāli Rīgā norisinājās vienas no lielākajām šosejas riteņbraukšanas sacensībām Latvijā – Rīgas velomaratons. Masveidīgākajā un vērienīgākajā startā, 32 km distancē, kurā bija jābrauc divi apļi pa Rīgas labā un kreisā krasta ielām, kā arī jāpieveic Vecrīgas bruģis, iegūstot pārsvaru otrajā aplī nepārspēts palika pieredzes bagātais dobelnieks Egons Rozenfelds no “Dobeles dzirnavnieks – Focus bikes” komandas, kurš izšķirošo atrāvienu izdarīja 8 km pirms finiša, aizmūkot no līderu grupas kopā ar vēl vienu dobelnieku Sergeju Leperu, kuram finišā trešā vieta.  Jāatzīmē, ka Elites vīru braucienā uzvaras laurus plūca arī sportists no Dobeles, Māris Bogdanovičš. Savukārt 3.vietu absolūtajā sieviešu konkurencē izcīnīja dobelniece Daniela Leitāne no Dobeles sporta skolas un savā vecuma grupā ieņēma 2.vietu.

Rīgas velomaratons bija veiksmīgs kā E. Rozenfeldam, tā Dobeles riteņbraukšanas kluba “Tandēms” jaunajai komandai -“Dobeles dzirnavnieks – Focus bikes” kopumā, jo komandu vērtējumā jau otro reizi lielākajās Latvijas riteņbraukšanas sacensībās tiek izcīnīts goda pjedestāla otrais pakāpiens. 

Jau maija sākumā, startējot Neatkarības dienas braucienā Jūrmalā, Elites konkurencē ‘’Dobeles dzirnavnieks – Focus bikes’’ pieteica sevi kā nopietnu konkurentu Latvijas stiprākajām riteņbraukšanas komandām. Jūrmalā, sīvā konkurencē izcīnīta otrā vieta, piekāpjoties vien “Rietumu Bank Riga” profesionāļu komandai.

Jāpiebilst, ka jaunizveidotajā Latvijas Riteņbraukšanas Federācijas Amatieru rangā, aizvadot 10 no 27 sacensībām, Dobeles komanda “Dobeles dzirnavnieks – Focus bikes” ierindojās stabilā otrajā vietā. Labākais no braucējiem individuālajā vērtējuma ir Raivis Ritums, kurš Latvijas rangā ieņem sesto pozīciju.

Savukārt jau šajā nedēļas nogalē dobelnieki mērosies spēkiem Pļaviņu novada meža takās, kur 11. jūnijā norisināsies Latvijas čempionāts kalnu divriteņiem maratona distancē.

02.06.2017.

Dobeles novada sporta spēles volejbolā

No 11. marta līdz maija beigām notika Dobeles sporta spēļu sacensības volejbolā vīriešiem.

Pavisam startu sāka 7 komandas – Sigus B, Lejasstrazdi, Krimūnas, Zebrene , Auri, Tenapors un Dobeles ģimnāzija.

Visas komandas izspēlēja divus riņķus. Turnīrs bija ļoti interesants, šī gada uzvarētājs noskaidrojās tikai otrā apļa pēdējās kārtās.

Par sporta spēļu uzvarētājiem pēc ilgāka pārtraukuma kļuva Sigus B volejbolisti.

Komandā spēlēja: Sigutis Briedis, Raitis Briedis,  Elvijs Taujenis, Madars Kalniņš, Renārs Šulcs, Klāvs Eihmanis, Ritvars Kļaviņš un Mārtiņš Jermacāns.