Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X

Rezultāti

21.08.2017.

Dobeles Tenax Klaipēdā izcīna trešo vietu

No 18-20. augustam Tenax Dobele vīriešu handbola komanda spēlēja Starptautiskā turnīrā Lietuvā. Jau 11. un 12. augustā dobelnieki, atklājot sezonu un pārbaudot spēlētājus, aizvadīja divas treniņspēles Dobelē ar Lietuvas čempioniem Dragunas Klaipēda, spēlējot neizšķirti un zaudējot. Klaipēdā pulkveža R. Baltušius piemiņas turnīrā, kurā jau vairākus gadus piedalās dobelnieki, šogad bija Igaunijas čempioni Polva / Servitti , Lietuvas čempioni Dragunas Klaipeda un Kauņas Granitas/Gaja-Karys , Tenax Dobele. Uz Lietuvu dobelnieku rindās dažādu iemeslu dēļ nebija Andis Ērmanis, Egils Politers, Ansis Bilkštis, Kaspars Straume, Artis Križjus, Ingus-Kristians Jonuška, Intars Jomants.

Pirmo spēli ar Igaunijas Polva /Servitti komandu dobelnieki iesāka ļoti pārliecinoši, 7. minūtē izvirzoties vadībā 4:0. Tad spēle izlīdzinājās un puslaiks noslēdzās ar 13:12 dobelnieku labā. Otrā puslaika sākumā vadībā izvirzījās igauņi - 17:16. Tad vārtu sargs Ivars Lācis atvairīja igauņu trīs 7. metru soda metienus, kas ļāva atkal vadību pārņemt dobelniekiem 18:17 un 50. minūtē 23:20. Tomēr Igaunijas komanda atkal atspēlējās un 58. minūtē bija vadībā ar 26:24. Spēles pēdējās minūtēs dobelnieki parādīja raksturu un Antons Šuleiko guva vārtus un nopelnīja dobelnieku labā 7. metru soda metienu, kuru aukstasinīgi realizēja Oskars Arājs, panākot spēles gala rezultātu 26:26(13:12).

Uz šo spēli, bez jau pieminētajiem spēlētājiem, darba dēļ nebija Nils Kreicbergs, Kristaps Krivmanis un Jānis Zvejnieks. Ļoti labi šo spēli aizvadīja vārtu sargs Ivars Lācis un šajā spēlē arī labi sevi parādīja jaunie spēlētāji.
Vārti: Emils Kurzemnieks - 10,Antons Šuleiko -  5, Elvijs Lazda-4, Nikita Pančenko-2, Nils Mikelsons - 1, Aleksandrs Krastiņš -1, Renats Hovratovičs - 1, Oskars Arājs - 2(2).
Otrajā spēlē pretiniekos bija Lietuvas trešā komanda Kauņas Granitas, kura iepriekšējā spēlē, spēlējot arī bez vairākiem vadošajiem spēlētājiem, piekāpās Dragunas Klaipēda komandai 25:36. Pirmais puslaiks tika pavadīts līdzīgā cīņā, kur ar 1-2 vārtu pārsvaru vadībā turējās lietuvieši. Tomēr puslaika pēdējās minūtēs dobelnieki atspēlējās un puslaiku pabeidza savā labā 15:14. Otrajā puslaikā vadībā bija dobelnieki 52. minūtē  rezultāts bija 28:24. Tomēr spēles pēdējās minūtēs dobelnieki pieļāva pārāk daudz kļūdu un neguva vārtus, ļaujot lietuviešiem atspēlēties un spēli atkal noslēdzot neizšķirti 31:31(15:14).

Vārti: Oskars Arājs - 10(6), Emils Kurzemnieks - 6, Nikita Pančenko - 6, Nils Kreicbergs - 5, Nils Mikelsons - 2, Renats Hovratovičs - 1, Antons Šuleiko - 1.
Trešajā spēlē pretiniekos bija Dragunas Klaipeda komanda, kura iepriekšējā spēlē arī nenoturēja pārsvaru un nospēlēja neizšķirti ar Igaunijas komandu. Šajā spēlē izšķīrās liktenis par vietām. Dobelniekiem gūstot uzvaru tiktu iegūta 1.vieta, bet zaudējot – 3.vieta. Tomēr treneris Sandris Veršakovs jau bija sastādījis spēles plānu, lai spēlētu visi spēlētāji. Spēles sākums bija līdzīgs. Tomēr 25. minūtē jau noguruma dēļ dobelnieki sāka pieļaut pārāk daudz tehnisko kļūdu un, nespējot pārspēt lietuviešu vārtu sargu, kas atļāva lietuviešiem 25. minūtē no rezultāta11:11 gūt pārsvaru un pabeigt puslaiku ar18:13 savā labā. Otrajā puslaikā līdz 40. minūtei dobelnieki izlīdzināja rezultātu ar 18:21. Tad bija manāms dobelnieku līderu nogurums, ko izmantoja lietuvieši, mainot spēlētājus un palielinot spēles ātrumu, kas nebija pa spēkam dobelniekiem ar ierobežotām maiņas iespējām. Jau spēles sākumā vārtos Ivara Lāča vietā stājās Uldis Jansons. Nespēlēja Aleksandrs Krastiņš. Spēles otrajā puslaikā lietuvieši bija daudz ātrāki un pelnīti uzvarēja, izcīnot pirmo vietu. Spēles gala rezultāts - 38:29(18:13) Dragunas Klaipeda labā.
Vārti: Oskars Arājs - 9(1), Renats Hovratovičs - 5,Kristaps Krivmanis - 4,Nikita Pančenko - 3, Nils Kreicbergs - 2, Emils Kurzemnieks - 2, Antons Šuleiko - 2, Elvijs Lazda - 1, Toms Ābelite - 1.
Turnīra gala rezultāts. 1. vieta Dragunas Klaipeda (LT)
2. vieta Polva / Servitti (EST)
3. vietaTenax Dobele (LAT)
4. vieta Granitas Gaja-Karys Kauna (LT).
Tenax Dobele: Vārtu sargi Ivars Lācis, Uldis Jansons. Spēlētāji: Elvijs Lazda, Toms Ābelīte, Nikita Pančenko, Nils-Aivis Miķelsons, Aleksandrs Krastiņš, Oskars Arājs, Kristaps Krivmanis, Nils Kreicbergs, Jānis Zvejnieks, Renats Hovratovičs, Emils Kurzemnieks, Antons Šuleiko.
Treneris Sandris Veršakovs.

26.07.2017.

Pašvaldību sporta veterānu- senioru 54. sporta spēļu finālsacensības

Šā gada 15. – 16. jūlijā Valkā – Valgā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu 54.sporta spēļu finālsacensības, kurās piedalījās mūsu novada sieviešu basketbola komanda, vecuma grupā 30+ sieviešu handbola komanda un šaušanas komanda.

Sieviešu basketbola komanda šajā turnīra izcīnīja 3. vietu, piekāpjoties Rīgas un Rēzeknes novada komandām.

Sieviešu handbola komanda finālsacensības izcīnīja godalgoto 2. vietu, zaudējot Ludzas komandai.