Lai operatīvi novērstu iedzīvotāju konstatētās problēmas Dobeles novada pilsētā un ciematos, Jums ir iespēja par to informēt pašvaldības operatīvos dienestus, piemēram, par bojātu ielu apgaismojumu, bojātu ielu infrastruktūru, vandālismu vai nekārtībām ap atkritumu konteineriem.
X

Rezultāti

25.04.2017.

Tenax finālsēriju sāk ar zaudējumu

Pirmajā finālspēlē Tenax Dobele  komanda  zaudēja Celtnieks Riga komandai. Pirms spēles ievadrunu teica Dobeles novada domes priekšsēdētājs un  LHF viceprezidents Andrejs Spridzāns.  Jau spēles pirmajā puslaikā mājiniekiem neizdevās pārspēt rīdzinieku vārtsargu Raiti Puriņu. Dēļ dobelnieku sliktās spēles aizsardzībā un ne pārāk veiksmīgā mūsu vārtsarga Ivara Lāča snieguma, viesi diezgan viegli guva vārtus.  Tikai 25.minūtē Ņikita Pancenko izvirzīja mājiniekus vadībā ar 12:11, tomēr dobelnieki nespēja saglabāt vadību un  puslaiku zaudēja ar 13:14. Arī otrajā puslaikā viesi turpināja gūt vieglus vārtus, dēļ dobelnieku sliktās aizsardzības un kļūdām uzbrukumos. Visu otro puslaiku vadībā bija viesi. Arī spēles beigu daļā sportiskā  veiksme bija viesu pusē,  viņi izmantoja mājinieku kļūdas un pēdējās  sekundēs nerealizēto  Oskara Arāja metienu pa vārtiem un noturēja sev  labvēlīgu rezultātu 31:30 (14:13), tādejādi sērijā izvirzoties vadībā 1-0.  Atgādināsim, ka uzvarētāju nosaka sērijā  līdz 3 uzvarām. Pēc spēles Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns pasniedza  piemiņas balvas abu komandu  labākajiem spēlētājiem, rīdziniekam Raitim Puriņam un  mājiniekam Ivaram Lācim.
 Vārti:  Ņikita Pancenko - 6, Emīls Kurzemnieks, Egils Politers - 4, Oskars Arājs, Nils Kreicbergs, Aleksandrs Krastiņš, Nils Miķelsons, Ansis Bilkstis - 3, Kaspars Straume-1. Vēl spēlēja arī  Jānis Zvejnieks, Renats Hovratovics, Andis Ermanis, Kristaps Krivmanis , Kristers-Rihards Ozols. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.
Atbildes spēle starp Celtnieks Rīga un Tenax Dobele notiks 2017. gada 30. aprīlī plkst.  16:00, RTDP sporta zālē, Rīgā.
Līdzjutējiem būs iespēja doties uz spēli ar autobusu, kas plkst. 13:30. aties no  Dobeles Sporta halles.  Pieteikšanās obligāta: pa tālr.29286737, līdz  27.aprīlim.

Informē
Ivars Zariņš
Handbola komandas menedžeris

18.04.2017.

Tenax Dobeles Latvijas čempionāta SynotTip virslīgas finālā

Sestdien, 15.aprīlī, Ogres Sporta centrā dobelnieki aizvadīja savu otro pusfināla spēli pret LHF Kausa īpašniekiem HK Ogre / Miandum komandu. Pusfināla spēles norisinājās līdz kādas komandas divām uzvarām. Pirmajā spēlē Dobelē tenaxieši guva pārliecinošu uzvaru 34:23 (19:9). Kā vienmēr dobelniekiem nav viegli spēlēt ar ogrēniešiem viņu mājas zālē. Arī šīs spēles sākumā tika pieļautas daudzas tehniskas kļūdas un nerealizēti vārti, kas ļāva mājiniekiem visu pirmo puslaiku aizvadīt līdzīgā cīņā, kaut gan ogrēniešu rindās nebija viņu “bombardieris” Artis Kurmēns. Mājinieki aizsardzībā spēlēja ļoti agresīvi, pat rupji, ko tiesneši bieži ignorēja. Puslaiks beidzās 12:12. Otrā puslaika sākumā dobelnieki izvirzījās vadībā ar Nila Kreicberga metienu 15:13. Tad sekoja trīs dobelnieku:  Kristapa Krivmaņa, Oskara Arāja un Egila Politera noraidījumi, kas deva iespēju ogrēnietim Arvim Laganovskim 40. minutē panākt atkal 16:16. Tomēr tā bija pēdējā reize, kad mājinieki spēja panākt neizšķirtu. Jau 44. minūtē pēc rezultatīviem uzbrukumiem Ansis Bilkštis, Oskars Arājs un Aleksandrs Krastiņš panāk 22:18 dobelnieku labā. Tad 46. minūtē kārtējo diskvalifikāciju nopelna ogrēnietis Arvis Laganovskis. Spēles beigu daļu dobelnieki spēlēja disciplinētāk un guva uzvaru 26:20 (12:12). Ar šo uzvaru tenaxieši atkārtoti iekļuva finālā, sērijā uzvarot 2-0, un cīnīsies par Latvijas čempionāta SynotTip virslīgas zelta medaļām.
Vārti: Oskars Arajs - 8, Ansis Bilkstis - 7, Nils Kreicbergs - 4, Egils Politers - 3,Andis Ermanis - 2, Aleksandrs Krastiņš, Nikita Pancenko - 1. Spēlēja arī Jānis Zvejnieks, Kaspars Straume, Nils Miķelsons, Renāts Hovratovičs, Kristers-Rihards Ozols, Emīls Kurzemnieks, Kristaps Krivmanis. Vārtos: Ivars Lācis un Uldis Jansons.
Otrajā pusfinālistu pārī, uzvarot Ludzā SK Latgols pēcspēles 7. metru metienos un sērijā 2-0, finālā tika Celtnieks Rīga komanda.
Ir likumsakarīgi, ka finālā spēlēs divas komandas, kuras vienīgās no Latvijas regulāri trenējas un pārstāv Latviju Baltijas līgā, tādejādi gūdami starptautisku spēļu pieredzi un rūdījumu. Arī šogad fināls solās būt skatāms, jo likme ir augsta – Latvijas čempionāta tituls.

Pateicamies visiem faniem un līdzjutējiem par lielo atbalstu Ogrē, kuri atrada laiku lielā skaitā atbraukt un atbalstīt komandu. Gaidām fanus un līdzjutējus arī finālspēlēs Dobelē un Rīgā. Pirmā finālspēle, kurā kāda no komandām gūs pirmo uzvaru no trim nepieciešamajām, notiks 22. aprīlī Dobelē. Pirmo spēli rīko komanda, kura regulārajā čempionātā ieņēma augstāko vietu. Nākamās spēles notiks pēc kārtas abu komandu mājas zālēs. Otrā finālspēle paredzama 30. aprīlī, Rīgā.

Arī dobelnieku fārmkluba 1. līgas komanda Dobele/Tērvete, šogad izcīnīja tiesības spēlēt 1. līgas finālā, kurš notiks 29. aprīlī, Aizkrauklē, plkst. 19:00, Aizkraukle/Skrīveri – Dobele/Tērvete. Pirms tam, plkst. 17:00, spēle par 3. vietu, kur tiksies SK Latgols juniori un SK Ulbroka.

Latvijas čempionāta SynotTip virslīgas fināla 1. spēle notiks Dobeles Sporta hallē, 22. aprīli. plkst. 17:00, Tenax Dobele- Celtnieks Rīga.

Informē

12.04.2017.

Dobele/Tērvete jau finālā, Tenax sāk ar uzvaru

Sestdien, 8.aprīlī, dobelnieku 1. līgas komanda “Dobele /Tērvete” un virslīgas “Tenax Dobele” aizvadīja pusfināla spēles Latvijas čempionātā.
Farmklubs “Dobele / Tērvete” komanda 1. līgas pusfināla spēli aizvadīja izbraukumā, kur Ulbrokā tikās ar Ulbrokas SK komandu. Lai spēlētu finālā, bija vajadzīga uzvara. Dobelniekiem gandrīz uz katru spēli mainās spēlētāju sastāvs, jo komandā spēlē gan MSĢ audzēkņi, gan spēlētāji, kuriem dažādu iemeslu dēļ ir grūti tikt uz spēlēm. Spēle jau pašā sākumā bija asa, ar biežiem pārkāpumiem. Dobelnieki nekādi nevarēja no labām izdevībām pārspēt ulbrokiešu vārtsargu Ģirtu Upmali.
Viss pirmais puslaiks pagāja līdzīgā cīņā, un neviena komanda nevarēja gūt pārsvaru. Puslaika beigās 7 metru soda metienu nerealizēja Jānis Zvejnieks un puslaiku uzvarēja mājinieki 12:11. Otrajā puslaikā sākumā atkal dobelnieki nespēja realizēt vairākus uzbrukumus, kas atļāva mājiniekiem jau 40. minūtē gūt 3 vārtu pārsvaru 17:13, 45. minūtē 19:15. Tomēr dobelnieki nedomāja padoties un 48. minūtē Ričards Mucinieks panāca rezultātu 19:19. Tālāk Ingus Jonuška, Renats Hovratovics un Ricards Mucinieks, pateicoties labai komandas spēlei aizsardzībā un piepalīdzot vārtsargam Uldim Jansonam, spēja lauzt spēles gaitu, panākot 24:21. Pie asas spēles galotnes dobelnieki nospēlēja disciplinētāk un uzvarēja 25:22 (11:12), iekļūstot finālā. Finālā par 1.vietu, kas 29.04.2017., notiks Aizkrauklē, pretinieks būs Skriveri/Aizkraukle komanda. Pusfinālā pieveica “SK Latgols” junioru komandu 33:27 (16:12) un šajā sezonā 1.līgā nav zaudējuši nevienā spēlē.
Vārti: Ricards Mucinieks -11, Ingus - Kristians Jonuška - 5, Renats Hovratovics  -3, Jānis Zvejnieks - 2, Antons Šuleiko - 2, Kristers-Rihards Ozpls -1, Intars Jomants -1. Spelē piedalījās arī Renars Kozlovskis, Edgars Štelfs, Didzis Osis, Kristians Pavlenko, Toms-Rolands Abelite, Kims Berezovojs , Marcis Mežulis. Vārtos Uldis Jansons un Emils Granauskis.
Sestdien, plkst.17:00, Dobeles Sporta hallē Latvijas čempionāta Synottip virslīgas pirmajā pusfināla spēlē, dobelnieki uzņēma LHF Kausa īpašniekus HK “Ogre / Miandum” komandu. Šis pusfināls notiek līdz vienas komandas divām uzvarām, lai tiktu tālāk finālā un cīnītos par Latvijas čempiona titulu.
Spēles sākums, līdz 5. minūtei bija līdzīgs, 3:2 dobelnieku labā. Tad dobelnieki pakāpeniski sāka gūt pārsvaru, un 20.minutē rezultāts bija 11:6. Viesi paņēma minūtes pārtraukumu, bet tas nespēja palīdzēt. Puslaiks bija ar ievērojamu dobelnieku pārsvaru 19:9. Otrajā puslaikā spēle sāka izlīdzināties, jo dobelnieku treneris Sandris Veršakovs spēlē iesaistīja visus spēlētājus. Brīžos, kad kļūdas pieļāva tenaxiešu aizsardzība, ogrēnieši, nespēja caursist vārtsargu Ivaru Lāci. Otrais puslaiks pagāja ar dobelnieku pārsvaru un uzvaru pirmajā pusfināla spēlē 34:23(19:9).
Vārti: Nils Kreicbergs - 8, Oskars Arajs - 7, Emils Kurzemnieks - 4,Egils Politers - 3, Nikita Pancenko - 3,Ansis Bilkštis - 2, Aleksandrs Krastins - 2, Andis Ermanis - 2, Kaspars Straume -1, Nils-Aivis Mikelsons -1, Kristaps Krivmanis -1. Spēlēja arī Jānis Zvejnieks, Renats Hovratovics un Kristers- Rihards Ozols. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.
Otrajā pusfināla spēlē sīvā cīņā “Celtnieks Rīga” pārspēja “SK Latgols” komandu 27:21(12:12) un izvirzījās vadībā sērijā.
Atbildes spēles pusfinālos notiks sestdien, 15.aprīlī,  plkst. 15:00, Ludzā.
“SH Latgols” – “Celtnieks Riga”.
Ogrē, plkst. 18:00 spēlēs “SK Ogre” /”Miandum” – “Tenax Dobele”.

Informē

06.04.2017.

Dobeles novada 2017.gada sporta spēles  novusā

2.aprīlī Kaķenieku Kultūras sporta kompleksā notika Dobeles novada 2017.gada sporta spēles novusā vīriešiem un sievietēm, kas pulcēja 23  novusistus.Sieviešu grupā nepārspēta palika Anita Valtere no Penkules, aiz sevis otrajā vietā atstājot novadnieces Ivandu Kozlovu un trešajā vietā  Baibu Koškinu.

Vīriešu grupā nepārspēts palika Igors Stabulnieks no Gardenes, aiz sevis otrajā vietā atstājot Valdi Andiņu no Zebrenes. Trešo vietu izcīnīja Annenieku pagasta pārstāvis Ivars Strikovskis.

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

06.04.2017.

Dobeles novada sporta spēles 64 lauciņu dambretē

Sacensībās piedalījās 25 dalībnieki. Spēles risinājās pēc riņķa sistēmas ar laika kontroli- katram 15 minūtes.

Dāmu konkurencē piedalījās 6 dalībnieces. 1.vietu izcīnīja Tatjana Arole ar 16 punktiem, 2.vietā Valentīna Embovica ar 7 punktiem un 3.vietā Sintija Lintiņa ar 6 punktiem.

Kungu konkurencē piedalījās 19 dalībnieki. Lai noskaidrotu 1.vietas ieguvēju, papildus notika trīs maču ātrspēles sacensības ar laika kontroli- 5 minūtes. Ar rezultātu 2:1 1.vietu izcīnīja Tālivaldis Rūmītis ar 22 punktiem, 2.vietā  Andris Lazdiņš ar 20 punktiem.  Lai noskaidrotu 3.vietas ieguvēju, notika trīs maču ātrspēles sacensības. Ar rezultātu 2:1 3.vietā ierindojās Viesturs Štelmahers (20 punkti ), 4.vietā Zigmārs Dauge (20 punkti). 5.vietā  palika jaunais dambretists Ričards Osītis (19 punkti), kurš teicami cīnījās, atstājot 6.vietā treneri Pēteri Freidenfeldu.