?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Zemgales novadu dienas Rīgas Centrāltirgū

19.08.2019

Vairāk nekā 40 mājražotāju un amatnieku no visas Zemgales 23. augustā Rīgas Centrāltirgū piedāvās degustēt un iegādāties maizi, medu, dažāda veida sierus,  mājas vīnus un citus Zemgales labumus.

Zemgales novadu dienu organizē Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar Zemgales reģiona pašvaldībām un A/S “Rīgas Centrāltirgus”, lai veicinātu uzņēmēju atpazīstamību un popularizētu kultūras un tūrisma daudzveidību. Zemgales plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centra vadītāja Mairta Pauliņa to ir nodēvējusi arī par Zemgales bajāru izrādīšanos Rīgā.

 “Pēc jaunākajiem statistikas datiem Zemgales visienesīgākās un plašākās saimniekošanas nozares ir lauksaimniecība (23%) un tirdzniecība (16%), tādēļ arī vārds “bajāri” – bagāti zemnieki – Zemgalē aktuāls vēl šodien. Šāda zemgaliešu izrādīšanās Rīgā notiek pirmo reizi, aicinām apskatīt, nogaršot un baudīt Zemgales labumus vienuviet!” – aicina viņa.

Dobeles novadu pasākumā pārstāvēs uzņēmēja Daiga Krūmiņa ar kafiju, karsto šokolādi un siltiem dzērieniem, z/s “Cīruļi” saimniece Ilze Riteniece ar mājas vīniem, novada tūrisma piedāvājumu popularizēs Dobeles TIC tūrisma speciāliste Anita Banziņa.

Zemgales kultūras tradīcijas mūzikā un dejās uz skatuves iedzīvinās 12 dažādu paaudžu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, to vidū arī Dobeles mūzikas skolas pūtēju kvartets.   

Zemgales bajāru izrādīšanās Rīgā notiks no plkst.10.00 līdz 17.00 Rīgas Centrāltirgū, laukumā pie Gaļas paviljona.