?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Velo orientēšanās brauciens "Iepazīsti Dobeles novadu"

08.06.2020

Popularizējot Dobeles novadu un veicinot iedzīvotāju fizisko aktivitāti, šo svētdien, 14. jūnijā, visi velo orientēšanās entuziasti varēs piedalīties ikgadējā velo braucienā “Iepazīsti Dobeles novadu”.

  • Posma garums  līdz 35 km, trase vidēji smaga ar 6 kontrolpunktiem, kuros komandai  jāuztaisa pašbilde. Distance būs marķēta  - asfalta un grants ceļa segums, divi kalni. Velo brauciens notiek bez laika fiksēšanas, bet ir jāiekļaujas noteiktajā laika limitā, kas ir 5 stundas. Dalībnieki var brīvi veidot komandas, kurās ir no 2 līdz 5 dalībniekiem. Braucienā var doties arī bērni līdz 10 gadu vecuma, ja komandā ir arī pilngadīgais, kas uzņemas par viņiem atbildību. Bērni no 10 gadu vecuma var doties distancē, ja viņiem ir velosipēda vadīšanas tiesības.
  • Dalība ir bez maksas.
  • Starts no pulksten 11:00  pie Dobeles sporta halles, pēc komandas starta laika, kas tiks piešķirts pie reģistrācijas online.
  • Dalības reģistrācijas notiek līdz 11. jūnijam pulksten 16.00 online, sūtot komandas nosaukumu, dalībnieka vārdu, uzvārdu uz e-pastu dpsc@dobele.lv vai turisms@dobele.lv
  • Ar nolikumu var iepazīties mājaslapā www.dobele.lv

Nāc un pievienojies! Tā ir  lieliska iespēja aktīvi pavadīt brīvo laiku, apvienot patīkamo ar lietderīgo, iepazīt vietas un cilvēkus, kā arī iegūt vērtīgas balvas.

Braucienu organizē Dobeles sporta centrs un Dobeles tūrisma informācijas centrs.

Velo orientēšanās pasākums tiek realizēts ES Sociālā fonda līdzfinansēta projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Dobeles novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2./16/l/047) ietvaros.