?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Netrūka intereses par Dobeles novada piedāvājumu

15.02.2011

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, daudz vairāk apmeklētāju bija Starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2011", kas  trīs dienas – no 11. līdz 13. februārim – notika Ķīpsalā, Rīgā.    
 
Zemgalieši, viņu vidū arī Dobeles tūrisma informācijas centrs, un partneri no Ziemeļlietuvas, strādāja kopīgā stendā, kas bija viena no aktivitātēm amatniecības projektā. Centra darbiniecēm atraktīvu novada tēlu veidot palīdzēja Dobeles pilsdāmas un Pētera Upīša dārza „daiļās dārznieces”. Pie Dobeles novada stenda cilvēku netrūka. Daudzi no viņiem bija nodomājuši šovasar doties uz mūsu pusi un izrādīja lielu interesi par jauno tūrisma ceļvedi „Dobeles novads”, informatīvo izdevumu „Izbaudi Dobeles krāšņos dārzus!” un novada svarīgāko kultūras pasākumu plānu.   
 
Izstādes laikā apmeklētājiem tiks piedāvāta daudzveidīga kultūras programma. Dobeles novadu uz skatuves pārstāvēja dziedošās māsas Legzdiņas, kuras guva ļoti lielu skatītāju atsaucību. 
 
Tūrisma darbiniekiem tūrisma izstādes ir arī un jaunu ideju gūšanas iespēja, pieredzes un informatīvo materiālu apmaiņas laiks. Arī uz Dobeles tūrisma informācijas centru no izstādes ir atvesti daudzi jauni bukleti un kartes ar interesantiem piedāvājumiem šīs vasaras ceļojumiem.
 
Dobeles TIC