?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Klāt ikgadējie Ābolu svētki Dobelē

28.09.2020

Iestājoties rudenim, klāt arī ikgadējie Ābolu svētki Dobelē, kas šoreiz norisināsies 3.oktobrī no plkst. 11.00 Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā. Pasākumā plānota plaša kultūras programma ar dažādām meistarklasēm, tematiskiem priekšnesumiem, šaha turnīrs un sportiskākas aktivitātes, kurās būs iespējams piedalīties visai ģimenei.

Ābolu svētku neiztrūkstoša sastāvdaļa ir Ābolu svētku tirgus, kur sev tīkamas lietas varēs atrast gan bērni, gan pieaugušie.              

Šogad svētku noskaņu papildinās īpaši šim notikumam veidota vides objektu galerija “Pasaka par sēkliņu”, kas būs aplūkojama Bērzes upes kreisā krasta promenādē 2. un 3.oktobrī laika posmā no plkst. 18:00 līdz plkst. 22:00. "Pasaka par sēkliņu" ir skulpturāls ansamblis trīs, īpaši šim notikumam veidotu, pasaku pavadījumā, kas uzrunās skatītājus un klausītājus visās vecuma grupās. Performances garums ir 10 minūtes, un tā periodiski tiks atkārtota visa vakara garumā. "Pasaka par sēkliņu" idejas autore Lauma par šo projektu teic: "Šis projekts ir tapis Dobeles Ābolu svētku ietvaros un cenšas aicināt ikvienu tā apmeklētāju palūkoties uz ābolu no cita skatu punkta. Gribētos teikt, ka ābols ir kas vairāk kā tikai auglis un rudens simbols - tas sevī var iemiesot arī noslēpumu, mīlestību un zinātkāri. Šī brīvdabas vides galerija ļaus ikvienam iepazīt ābola neparasto dabu un mudinās palūkoties uz ierasto nedaudz citādāk".

Informāciju sagatavoja Dobeles novada TIC

Zemāk foto galerija no 2019. gada Ābolu svētkiem Dobelē.