?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Fotokonkurss "Manas dzimtas mājas un ļaudis"

25.09.2020

Līdz 25. oktobrim var iesniegt fotogrāfijas dalībai Kārļa Ulmaņa piemiņas muzeja "Pikšas" rīkotajā fotokonkursā "Manas dzimtas mājas un ļaudis".

Muzeja pārstāvji mudina iesaistīties fotokonkursā un pastāstīt par savām dzimtas mājām -  par tām, kuras jau ilgāku laiku glabā senču stāstus, turpina to darīt vai atkal ir nonākušas saimes īpašumā, par tām, kuras vēl tikai top par dzimtas sētām.

Konkursa mērķis ir parādīt un atklāt Latvijas iedzīvotājiem nozīmīgu dzīves telpas sastāvdaļu, kam ir svarīga loma Latvijas vēsturē un katras dzimtas vēsturē vai arī atklāt vietas, kas par tādām tiek veidotas. Konkursā var piedalīties jebkura persona neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un profesionālām fotografēšanas iemaņām, iesniedzot savus darbus atbilstoši konkursa nolikumam. Tiek gaidīti foto stāsti ne tikai no tuvākās apkaimes, bet no visas Latvijas. Plānots, ka no konkursā iesniegtajiem darbiem tiks veidota fotoizstāde, lai par Latvijas viensētām un ļaudīm, kuri tajās dzīvo un darbojas, stāstītu plašākai sabiedrībai.

Nolikumu var skatīt gan muzeja interneta mājaslapā http://www.piksas.lv/lv/pasakumi/fotokonkurss/

http://www.piksas.lv/, gan arī  sociālā tīkla ‘’facebook’’ kontā.

Informāciju sagatavoja

Dobeles novada Tūrisma informācija centrs