?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Ekspedīcijā uz mežu!

17.12.2020

Dobeles Tūrisma informācijas centrs kopā ar Dobeles Sporta centru atkal plāno ko jaunu.

Tā kā vispārējie ierobežojumi kļūst arvien nospiedošāki, mums atliek vien tos ievērot un gādāt, lai Covid - 19 vai kāds cits vīruss mūs nenoķer. Viens no veidiem kā stiprināt imunitāti, ir doties svaigā gaisā. Svarīgs faktors šajā drūmajā laikā, protams, ir arī "galvas izvēdināšana", kas, iespējams, palīdzēs sakārtot domas, uzstādīt mērķus nākamajam gadam, kurš, starp citu, tuvojas straujiem soļiem.

Dobeles TIC un Dobeles Sporta centrs devās, tā teikt, ekspedīcijā, lai atrastu dažus dabas un senatnes "dārgumus", kuri slēpjas tepat Dobeles novadā, piemēram Cibēnu upurakmens, Cepures kalns, Mazais Kapenītis, kā arī nonāca pie secinājuma, ka mūsu novadā ir skaisti ezeri, kuri paslēpušies gandrīz meža biezoknī, par kuriem iepriekš bija dzirdēts maz vai nemaz.

Patreiz Dobeles novada Tūrisma informācijas centra un Dobeles sporta centra darbinieki cītīgi, galvas kopā salikuši, apkopo un meklē informāciju par šiem objektiem, lai pēcāk tos varētu atrādīt arī citiem interesentiem un garāku pastaigu cienītājiem.

 

Informāciju sagatavoja

Līva Vīdmane

Dobeles Tūrisma informācijas centra klientu apkalpošanas speciāliste