?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dobeles TIC dodas uz tūrisma izstādi Tallinā

06.02.2019

No 8. līdz 10. februārim Tallinā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde “TOUREST 2019", kur atsevišķā stendā tiks pārstāvēts Dobeles novads.

Izstāde “Tourest” tiek organizēta kopš 1991. gada un ir vecākā starptautiskā tūrisma izstāde Baltijas valstīs. Pērn to apmeklēja vairāk nekā 30 tūkstoši ceļotāju un profesionāļu.

Igauņu tūristu Latvijā netrūkst, taču lielākā daļa apceļo sev tuvāko Vidzemes pusi. Pateicoties dalībai tūrisma izstādēs Tallinā un Igaunijas masu mediju vizītēm Dobelē un Pokaiņos, pēdējos gados arvien vairāk igauņu atrod ceļu arī uz novada tūrisma objektiem. Tā kā Igaunija līdz ar Lietuvu, Krieviju un Vāciju ir viens no Dobeles novada prioritārajiem mērķa tirgiem, ir svarīgi igauņu ceļotājus regulāri informēt par novada tūrisma piedāvājumu un aicināt uz mūsu pusi. Starptautiskā tūrisma izstāde ir viena no tādām iespējām.  

Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt novada kartes un brošūras angļu un krievu valodā. Speciāli izstādei Dobeles TIC ir izdevis bukletu “Apciemo Dobeli!” un pastkarti ar svarīgākajiem kultūras pasākumiem igauņu valodā. Arī informācija par Pokaiņu mežu būs pieejama igauņu un krievu valodā.

Tūrisma izstādē Dobeles TIC piedalās projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana uzņēmējdarbībā” ietvaros. Dobeles novada Kultūras un sporta pārvalde ir noslēgusi 04.10.2018 līgumu Nr. SKV-L-2018/177ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.