?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Atrodi un uzzini!

06.01.2021

Sācies jauns gads - kādam jaunas apņemšanās, kādam "nosprausti" jauni mērķi, kāds varbūt vienkārši vēlās izvēdināt galvu šajā saspringtajā laikā. 

Centīgi atbalstot ieteikumu „Darbs, mājas, svaigs gaiss”,  Dobeles novada Tūrisma informācijas centrs kopā ar Sporta centru aicina dobelniekus, kā arī Dobeles viesus piedalīties jaunā aktivitātē – izzinošā pārgājienu seriālā „Atrodi un uzzini!”.

Uzdevums sekojošs: Tūrisma informācijas centra Facebook.com kontā vairāku nedēļu garumā tiks ievietota ziņa ar  starta vietu, atklājamā objekta nosaukumu un pie objekta izvietotā QR koda GPS koordinātēm. Pārgājiena dalībnieki sev izdevīgā laikā var doties objektu meklējumos, izmantojot mūsu noradītās GPS koordinātes vai arī izvēloties savu maršrutu objektu sasniegšanai, ja apkārtne ir pietiekami pazīstama.  Noskenējot pie objekta izvietoto QR kodu, ir iespēja iepazīties ar sīkāku informāciju gan par konkrēto objektu, gan par tuvāko apkārtni.

Katra pārgājiena mērķis ir atrast un izzināt norādīto dabas objektu, kas, iespējams, daudziem no mums būs interesants atklājums. Ar šo aktivitāti sīkāk var iepazīties Dobeles novada TIC Facebook ierakstā: https://www.facebook.com/Dobele.lv/photos/a.243899202371556/366332866709...

Aicinām pārgājiena dalībniekus atsūtīt mums objekta bildi vai pašbildi ar objektu fonā! Pārgājiena seriāla noslēgumā, ja būs atrasti un iepazīti VISI objekti un attiecīgi atsūtīta mums atskaite foto formātā, čaklākajiem un neatlaidīgākajiem pārgājiena dalībniekiem tiks piešķirta pārsteiguma balva.

Informāciju sagatavoja
Līva Vīdmane, 
Dobeles novada TIC klientu apkalpošanas speciāliste