?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Svaiga gaisa treniņš Ķestermežā

02.11.2020

Veselības nedēļas ietvaros, kas pagarināta līdz 1. decembrim, Dobeles Tūrisma informācijas centrs kopā ar Dobeles Sporta centru aicina piedalīties aktivitātē, kas veicama Ķestermežā, "Bērzes apļu" takās.

Kā teica K. Kariņš: "Darbs, mājas, svaigs gaiss" - mēs pievienojām sportiskus elementus. Aktivitāte pieejama jebkurā diennakts laikā. Ja nav bail no tumsas mežā, var iet arī pa tumsu.

Uzdevums sekojošs: paņem telefonu un dodies uz mežu, bet telefonā vispirms ielādē QR kodu lasītājprogrammu. Dodoties pastaigā, skrējienā vai braucienā pa lielo Bērzes apli, uz kokiem ieraudzīsi QR kodus un bultiņas, kas norāda virzienu. Zem QR kodiem slēpjas vingrojumi, kurus būtu vēlams izpildīt. Ja kāds vingrojums par grūtu, droši aizstājiet ar kādu citu - vieglāku.

Aktivitātes veicēji tiek aicināti piedalīties konkursā. Uzdevums saistīts ar sportisko vingrinājumu izpildi - uztaisi pašbildi kopā ar kādu no QR kodiem, vai vēl labāk - nofilmē, kā veic kādu no uzdevumiem, ievieto to Tūrisma informācijas centra Facebook.com kontā pie šīs ziņas, komentāru sadaļā. 1. decembrī tiks izlozēts viens laimīgais, kurš saņems kādu no Dobeles suvenīriem!

Informē:
Sintija Liekniņa, 
Dobeles Sporta centra metodiķe
Tālr.: 26133692