?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Šodien Dobelē notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības

13.07.2021

Šodien, 13. jūlijā, plkst. 10:00 SIA “Baltic Candles Ltd” gatavās produkcijas noliktavā Uzvaras ielā 22, Dobelē notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības.

Mācību scenārijs paredz, ka vienā no uzņēmuma noliktavām izceļas ugunsgrēks un ēkā strauji izveidojas spēcīgs sadūmojums. Nostrādājot ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmai, uzņēmuma darbinieki rīkojas saskaņā ar noteikto plānu – evakuējas un par notikušo ziņo, zvanot uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma tālruņa numuru 112.

Mācībās piedalīsies Dobeles, Auces un Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā un veikšanā sarežģītos ražošanas objektos.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās uzņēmuma teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu!

Plašākai informācijai:
Viktorija Gribuste
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore
Tel. 29468106, viktorija.gribuste@vugd.gov.lv

Foto avots Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta mājas lapa.