?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

SIA “Dobeles komunālie pakalpojumi” atsāk klientu apkalpošanu klātienē jaunās telpās

11.01.2021

Šodien, 11. janvārī, SIA “Dobeles komunālie pakalpojumi” atsāk klientu apkalpošanu klātienē jaunās telpās. Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, jaunās telpas aplūkot bija ieradušies Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns un Dobeles novada pašvaldības izpilddirektors Agris Vilks.

Ieeja apkalpošanas daļā ir no Spodrības ielas. Apmeklējot klientu apkalpošanas daļu ir jāievēro drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Ieeja atļauta tikai ar sejas masku, un apkalpošanas zālē drīkst atrasties tikai viens cilvēks.

Turpmāk SIA “Dobeles komunālie pakalpojumi” sniegto pakalpojumu apmaksu uz vietas varēs veikt gan skaidrā, gan bezskaidrā naudā (izmantojot norēķinu kartes).

Šķiroto atkritumu savākšanas laukuma maksas pakalpojumi tiks nodrošināti tikai darba dienās klientu apkalpošanas daļas darba laikā, apmaksu veicot uz vietas, izmantojot skaidras vai bezskaidras naudas norēķinu.

Klientu apkalpošanas daļas darba laiks darba dienās ir no plkst. 8.00 līdz 17.00, pusdienas pārtraukums no plkst. 12.00 līdz 13.00.

Trešdienās no 17.00 līdz 19.00 un sestdienās no 9.00 līdz 12.00 šķiroto atkritumu savākšanas laukumā tiek pieņemti dalītie atkritumi, par kuriem nav noteikta pieņemšanas maksa.

Informāciju sagatavoja:
Santa Savicka,
Dobeles novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: santa.savicka@dobele.lv