?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Pārcelts nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņš

27.03.2020

Dobeles novada dome 2020. gada 26. marta sēdē nolēma pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu. Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo situāciju, likumā "Par nekustamā īpašuma nodokli" noteiktais termiņš tiek pārcelts no 2020. gada 31. marta uz 2020. gada 15. maiju. Lēmums Par nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu.

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju klientu apkalpošanas centri ir slēgti apmeklētājiem, tādējādi zaudēta iespēja norēķināties skaidrā naudā. 

Nomaksāt NĪN iespējams internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Informāciju sagatavoja:
Santa Savicka,
Dobeles novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: santa.savicka@dobele.lv

Līva Beniņa
SIA ZZ Dats mārketinga speciāliste
Tālr.:29863456
liva.benina@zzdats.lv
www.zzdats.lv
www.epakalpojumi.lv