?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Iznācis septembra mēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”

09.09.2020

8. septembrī ir iznācis kārtējais Dobeles novada pašvaldības ikmēneša informatīvais izdevums “Dobeles Novada Ziņas”.

Septembra numurā ir publicēta informācija par š. g. 27. augustā pieņemtajiem Dobeles novada domes lēmumiem.

Daudziem dobelniekiem jau zināms, ka 31. augustā un 1. septembrī tika svinīgi atklātas izglītības iestāžu jaunās telpas: gan dienesta viesnīca vispārizglītojošo skolu audzēkņiem, gan pārbūvētā Dobeles sākumskola ar tai piegulošo jauno sporta zāli. Abi nozīmīgie notikumi iemūžināti fotogrāfijās, kuras var aplūkot “Dobeles Novada Ziņu” jaunākajā numurā.

Pašvaldība arī informē, ka, piesaistot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzekļus, tai ir izdevies astoņos Dobeles novada pagastos uzstādīt jaunas sporta un atpūtas iekārtas.

Šī mēneša izdevums stāsta par Dobeles simbola – Dobeles Atbrīvošanas pieminekļa – 80. gadskārtu un tai veltītajiem pasākumiem 20. un 21. septembrī, kurus apmeklēt aicināts ikviens dobelnieks.

Interesentiem ir iespēja uzzināt, kādi publiski pieejamie bezmaksas pasākumi veselības veicināšanai tiek organizēti septembra mēnesī Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta ietvaros.

Jaunākajā informatīvajā izdevumā var izlasīt, kādus pašvaldības nekustamos īpašumus izsolīs š. g. 14. oktobrī.

Turklāt “Dobeles Novada Ziņās” publicēti arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sagatavotie ieteikumi par drošības jautājumiem, kurus pārrunāt ar bērniem, sākoties jaunajam mācību gadam, kā arī Juridiskās palīdzības administrācijas informācija par bezmaksas attālinātām juridiskām konsultācijām, kas pieejamas ikvienam interesentam.

Septembra mēneša “Dobeles Novada Ziņas” papīra formā interesentiem ir pieejamas kopā ar laikraksta “Zemgale” 8. septembra numuru preses izdevuma tirdzniecības vietās vai tā abonentiem, kā arī bez maksas Dobeles novada Centrālajā bibliotēkā un pagastu pārvaldēs.

Elektroniskā formā šeit>

Informē Dobeles novada pašvaldība