?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dobeles uzņēmumi saņem Valsts vides dienesta “Zaļās izcilības balvu 2019”

06.12.2019

5. decembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce un Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Elita Baklāne – Ansberga pasniedza “Zaļās izcilības balvu 2019” 16 uzņēmumiem un 3 pašvaldībām. Šo apbalvojumu saņēma trīs uzņēmumi no Dobeles - SIA “Dobeles enerģija”, AS “Dobeles dzirnavnieks” un SIA “East Metal” (Dobeles nodaļa). Apsveikt uzņēmuma pārstāvjus bija ieradies arī Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns.

Valsts vides dienests šogad piekto gadu pasniedz apbalvojumu “Zaļās izcilības balva” uzņēmumiem un pašvaldībām, kas visaugstākajā līmenī ievēro vides aizsardzības normatīvo aktu prasības, kā arī pēc savas iniciatīvas veic pasākumus, kas mazina ietekmi uz vidi.

“Zaļās izcilības balva 2019” tika pasniegta šādās nominācijās: A kategorijas piesārņojošas darbības operatori, B kategorijas piesārņojošas darbības operatori, C apliecinājuma piesārņojošas darbības operatori, atkritumu apsaimniekotāji, komersanti, kuriem izsniegtas atkritumu apsaimniekošanas atļaujas un operatori, kuri veic darbības ar jonizējošā starojuma avotiem, kā arī pašvaldības.

VVD balvas laureāti ir SIA “Liepājas RAS”, SIA “East Metal” (Dobeles nodaļa), AS “Conexus Baltic Grid”, SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”, AS “Dobeles dzirnavnieks”, SIA “Skonto Plan Ltd”, SIA “Madonas Siltums”, SIA “CIRCLE K Latvia” naftas produktu terminālis (Laivinieku iela 7, Rīga), SIA “Rēzeknes Satiksme”, SIA “Juro kautuve”, SIA “Dobeles enerģija”, ZS “Cīrulīši”, SIA “Atkritumu apsaimniekošanas Dienvidlatgales starppašvaldību organizācija”, Aizkraukles novada pašvaldība, Krustpils novada pašvaldība un Kuldīgas novada pašvaldība.

Trīs uzņēmumi saņēma Zaļās izcilības veicināšanas balvas. Ar tām tika apbalvoti SIA “East Metal” (Daugavpils nodaļa), SIA “Trelleborg Wheel Systems”, SIA “MAGISTR”.

Kopumā VVD “Zaļās izcilības balva” piecu gadu laikā ir pasniegtas 89 uzņēmumiem un pašvaldībām.

Informāciju sagatavoja:
Santa Savicka,
Dobeles novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 63720936
E-pasts: santa.savicka@dobele.lv