X
Jautājumi un ierosinājumi

Dobeles "Tenax" no Igaunijas atgriežas bez uzvarām

26.10.2020

Latvijas čempioni Dobeles TENAX handbolisti no Baltijas handbola līgas (BHL) spēlēm Kehrā un Vīlandē atgriežas bez uzvarām. Minimālam zaudējumam Kehrā sekoja bezcerīgs zaudējums Vīlandē - 21:28 (9:14).

Pirmajās desmit minūtēs TENAX guva tikai vienus vārtus, pirmajās 16 minūtēs - 3 vārtus, kaut gan mājinieku Igaunijas izlases vārtsargs Rasmuss Otss (nedaudz spēlēja arī Vācijas 1. bundeslīgas klubā "Bergischer HC") nekādus brīnumus nerādīja. Iemesls bija cits - neprecīzi metieni, zaudētas bumbas, neprecīzas piespēles. 23. minūtē Vīlandes komanda panāca 5 vārtu pārsvaru (11:6) un kopš tā laika TENAX ne reizes neizdevās kaut vai apdraudēt mājinieku uzvaru.

Otrā puslaika sākumā dobelniekiem bija tikai 45 procenti realizētu metienu, kamēr mājiniekiem - 80 procenti. Spēles beigās - attiecīgi 50 un 74 procenti. Spēles beigu daļā Vīlandes komanda panāca pat 11 vārtu pārsvaru (26:15), taču no sagrāves izdevās izvairīties - 21:28. TENAX rindās rezultatīvākie bija Veršakovs - 8/3 vārti, Pančenko - 4/2 un Lielais - 3 vārti.