?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dobeles novadā norisinājās Labklājības ministrijas organizētais pasākums „Meža diena 2021”

11.10.2021
8. oktobrī Mucenieku mežā, Dobeles novadā norisinājās Labklājības ministrijas organizētais pasākums „Meža diena 2021” - meža stādīšanas talka.
 
Pasākuma programma sastāvēja no meža stādīšanas, plova gatavošanas un baudīšanas Havjera Garsijas vadībā, kā arī sadziedāšanās ar Latvijas Bērnu bāreņu fonda vadītāju mūziķi Kasparu Markševicu.
Pasākuma laikā valdīja pozitīva atmosfēra, neizpalika nedz joki, nedz arī gandarījums par paveikto, jo kopumā tika iestādīti aptuveni 1000 kociņi.
 
 
Kopā ar talciniekiem no Dobeles novada Sociālā dienesta struktūrvienības Grupu dzīvokļi un Valsts sociālās aprūpes centrs "Zemgale" Lielbērzes filiāles klientiem, kopā ar specializētajā darbnīcā “Dare Audeamus" strādājošajiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām meža stādīšanas talkā piedalījās arī Naudītes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Ozoliņš, Dobeles novada domes priekšsēdētāja vietnieki - Guntis Safranovičs un Māris Feldmanis, kā arī Dobeles novada Pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Fecers un vietnieks Andis Lukša.
 
 
Dobeles novada pašvaldības informācija