?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dobelē tiks realizēts projekts - “Veselības veicināšanas maratons - Dobele Sporto”

01.04.2021

Laika periodā no 5. aprīļa līdz 1. septembrim Dobeles novada iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties un iesaistīties sportiskās aktivitātēs, nūjojot, soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu, izmantojot dažādus Dobeles apkārtnes maršrutus un izpildot tematiskus uzdevumus.

Projekta mērķis ir iesaistīt Dobeles novada iedzīvotājus fiziskās un izglītojošās aktivitātēs piecu mēnešu garumā, lai veidotu ieradumu regulārām fiziskām aktivitātēm, uzlabojot vai nostiprinot veselību.

Sadarbībā ar veselības veicināšanas un uztura speciālistiem, dalībniekiem tiks piedāvātas dažādas fiziskas aktivitātes un uztura padomi, pozitīvu un veselīgu ieradumu veidošanai. Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs piedalās ar izaicinājumu izstrādi un veicināšanas balvām, kā arī sadarbojoties ar Dobeles Tūrisma un informācijas centru, piedāvāsim interesantas apskates un izziņas vietas Dobeles apkārtnē.

Pieteikšanās šeit> 

Pasākuma nolikums šeit>

Organizatori neatbild par dalībnieku fizisko sagatavotību un viņu veselības stāvokli aktivitāšu veikšanas laikā.

Pasākuma laikā tiks ievēroti epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Sadarbībā ar ES fonda projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Dobeles novada iedzīvotājiem”, Dobeles PIUAC komunikācijas platformu “Dobele Dara”, Dobeles Tūrisma informācijas centru un citiem Dobeles uzņēmējiem, tiek realizēts projekts - “Veselības veicināšanas maratons - Dobele Sporto”.

Informāciju sagatavoja:
Iveta Vjatere,
Dobeles novada pašvaldības
Attīstības un plānošanas nodaļas
Projekta vadītāja